Outsiderzy czy ekipy, które nie musza martwić się o utrzymanie w lidze? Oto dylemat, jaki mieliśmy przed wybraniem dla was pewniaków na piątek, 15 marca. Zobaczcie typy dnia, które dla was przygotowaliśmy!

Typy Dnia - 15 marca (piątek)
Typy Dnia – 15 marca (piątek)

Pewniak dnia Ekstraklasa

Polska ekstraklasa jest niezwykle trudna do obstawiania i chyba nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Na naszym rodzimym podwórku tak naprawdę każdy może wygrać z każdym i nikogo nie dziwi żaden rezultat.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mimo że Pogoń Szczecin odniosła w minionej kolejce dotkliwą porażkę u siebie z Zagłębiem Lubin, to właśnie na Portowców zdecydowaliśmy się postawić w starciu z Wisłą Płock. Co dokładnie przemawia za tą drużyną?

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Nafciarze są już pogodzeni z tym, że do samego końca będą walczyć o utrzymanie w lidze. Nie mają najmniejszych szans na to, by wydostać się z grupy spadkowej, a ich zadaniem będzie przede wszystkim „ciułać” punkty z zespołami z dołu tabeli.

Płocczanom udało się ostatni urwać punkty liderowi, Lechii Gdańsk, ale był to raczej wypadek przy pracy, aniżeli zwiastun poprawy formy tej ekipy.

Pogoń z kolei nadal może w rundzie finałowej grać zarówno w grupie mistrzowskiej, jak i spadkowej. Dwa punkty przewagi nad „gorszą” częścią ligi to tak naprawdę niewiele i już jedna wpadka może odwrócić całą sytuację do góry nogami.

Bukmacherzy na Pogoń przygotowali dość dobry kurs i – według nas – warto się na niego skusić!

Co postawić w piątek?

Monaco pomału, małymi kroczkami, wydostaje się z najgorszych miejsc w tabeli. Cały czas jednak tylko jedno miejsce dzieli go od czerwonego obszaru Ligue 1, co raczej trudno nazwać komfortową sytuacją.

Jedenastka Kamila Glika pokazała w ostatniej kolejce, że potrafi obecnie walczyć nawet z najlepszymi. Remis 2:2 z trzecim w tabeli Lyonem robi wrażenie i wydaje się, że z Lille również może być podobnie.

Wicelider tabeli nie ma już szans na mistrzostwo kraju, a spadek na trzecie miejsce też póki co szczególnie mu nie grozi. Może pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia i niewykluczone, że Monaco wpakuje mu jednego czy dwa gole.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lille - Monaco BTS 1.78 ETOTO
Wisła P. - Pogoń Sz. 2 2.55 TOTOLOTEK