Nie wszystkie ligi mają obecnie przerwę w rozgrywkach. Na dobry początek tygodnia przygotowaliśmy dla was dwa typy z nieco egzotycznych rejonów świata, a do tego dołożyliśmy prawdziwy piłkarski hit!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wielu graczy całkowicie ignoruje oferty na takie rozgrywki jak ekstraklasa w Hondurasie czy pierwsza liga w Kostaryce. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że boją się własnej niewiedzy. To mądre posunięcie, ale trzeba pamiętać, że w bukmacherce należy rozwijać przez cały czas.

W egoztycznych ligach – wbrew pozorom – czasem znacznie łatwiej przewidzieć rezultat meczu, niż w Premier League, Serie A czy Lotto Ekstraklasie. Do tego dochodzą jeszcze naprawdę atrakcyjne kursy spowodowane tym, że mało kto intersuje się rozgrywkami na drugim końcu świata.

Na poniedziałek przygotowaliśmy dla was dwa typy z mało znanych rozgrywek. Mamy nadzieję, że pozwolą one przekonać was do tego, że nie wolno z góry rezygnować z jakiegoś typu tylko i wyłącznie dlatego, iż dany mecz jest elementem mało prestiżowych rozgrywek.

A dla tych, co wolą sprawdzone marki, mamy na dzisiaj rywalizację pomiędzy Hiszpanią a Anglią. Wyspiarze na pewno pokażą charakter i tanio swojej skóry nie sprzedadzą. Górą powinni być jednak gracze z Półwyspu Iberyjskiego i to na nich zdecydowaliśmy się zagrać tym razem!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
CD Tegucigalpa - CD Motagua Over 1.5 1.87 ETOTO
Deportivo Saprissa - Per.Zeledon Over 2.5 2.45 TOTALBET
Hiszpania - Anglia 1 1.70 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>