Eliminacje Euro 2020 trwają w najlepsze. Przed nami typy dnia na 15 października, czyli ten wtorek. Od jutra do piątku przerwa od piłki nożnej – czy może być zatem lepsza okazja do zagrania u bukmachera?

Typy Dnia - 15 października (wtorek)
Typy Dnia – 15 października (wtorek)

Finlandia – Armenia

Finlandia zajmuje drugie miejsce w grupie eliminacyjnej. Na fotel lidera nie ma szans, bo Włosi są niekwestionowanym hegemonem w tym zestawieniu. Mimo dobrej pozycji, zespół ze Skandynawii ciągle nie może spać spokojnie. A już jedna porażka we wtorek może poważnie pokrzyżować ich plany.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Armenia to waleczny zespół. Ma dwa punkty straty do drugiej Finlandii i po prostu nie może odpuścić sobie bezpośredniego starcia z najgroźniejszym konkurentem w grupie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ostatnim meczu obu tych drużyn padło bardzo wiele kartek. To również jedna z opcji, które w tym przypadku można przemyśleć. Nasza propozycja to jednak BTS – spodziewamy się tu walki, a przy tym przynajmniej kilku goli z obu stron.

Szwajcaria – Irlandia

Irlandia nie jest zespołem, którego mecze chętnie się ogląda. Mistrzowie defensywy z Wysp Brytyjskich przez całe eliminacje stracili tylko dwa gole, co jest więcej niż dobrym osiągnięciem.

Niestety, Irlandczycy nie tylko mało tracą, ale także strzelają. W meczu przeciwko Szwajcarii, która jest bardzo groźnym rywalem, na pewno w obronie ustawią się tak, jak się tego od nich oczekuje.

Jeszcze w żadnym meczu eliminacji Euro 2020 z udziałem Irlandii nie został pokryty over 2.5 i we wtorek nie spodziewamy się wyjątku.

Wyspy Owcze – Malta

Wyspy Owcze – Malta to dość ryzykowny typ na wtorek. Z jednej strony mamy drużynę, która potrafiła zdobyć gola Hiszpanii, a z drugiej mowa o dwóch bardzo słabych ekipach, dla których każdy punkt jest wielkim sukcesem.

Od zawsze outsiderzy znani są z tego, że tracą dużo goli. Zarówno Wyspy Owcze, jak i Malta będą chciały zgarnąć komplet oczek, a bez strzelania do siatki bramki rywali po prostu nie da się tego osiągnąć!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Szwajcaria - Irlandia Under 2.5 1.68 BETFAN
Wyspy Owcze - Malta Over 2.5 2.75 STS
Finlandia - Armenia BTS 2.15 FORTUNA