Typy Dnia – 15 stycznia (wtorek)

Pora na decydujące mecze w Copa del Rey oraz ligę francuską! Sprawdźcie, typy dnia przygotowane przez nas na 15 stycznia, czyli ten wtorek!

Typy Dnia - 15 stycznia (wtorek)
Typy Dnia – 15 stycznia (wtorek)

Typy na Puchar Króla

Valencia w dwumeczu z ekipą Gijon wydawała się być wyraźnym faworytem. Zespół z zaplecza ekstraklasy zaskoczył jednak pozytywnie swoich kibiców i w pierwszym meczu pokonał faworyzowaną jedenastkę z LaLiga 2:1.

Mimo skromnej przewagi, Sporting nadal dla bukmacherów nie jest pretendentem do awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Nie do końca zgadzamy się z tą opinią i właśnie dlatego postanowiliśmy wykorzystać handicap.

Typy bukmacherskie za darmo

Według nas, wtorkowe spotkanie Valencii z Gijon będzie dość wyrównane, podobnie jak pierwsze. Tak wysoki kurs nas zaskoczył, dlatego nie mogliśmy tego nie wykorzystać!

Propozycja numer dwa to pojedynek z francuskiej ekstraklasy. Angers powalczy z Bordeaux. Obie drużyny zajmują podobnie miejsca w tabeli i niekoniecznie lubią dużo strzelać. Nie będziemy zdziwieni, gdy wszystko zakończy się remisem bezbramkowym albo rezultatem 1:0 dla którejś z jedenastek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Valencia - Gijon (0:1) X2 1.89 TOTALBET
Angers - Bordeaux Under 2.5 1.60 ETOTO

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie