Piłka nożna, piłką nożną, ale na dzisiaj przygotowaliśmy dla was także coś z tenisa. Jeżeli szukacie dobrych typów na piątek, przyjrzyjcie się uważnie naszym propozycjom!

Typy Dnia - 16 listopada (piątek)
Typy Dnia – 16 listopada (piątek)

Pierwszy i jedyny piątkowy typ na tenisa nie został przez nas zagrany patriotycznie. Łukasz Kubot ze swoim boiskowym partnerem nie prezentuje ostatnio zbyt wysokiej formy, a ich rywale z kolei pokazują, że mogą jeszcze sporo osiągnąć w tych finałach. Bukmacherzy na „2” wystawili całkiem ciekawy kurs – warto to wykorzystać na swoją korzyść!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

W piłce nożnej przed weekendem czekają nas aż dwa hity. W jednym z nich Holandia zagra u siebie z Francją, natomiast w drugim zobaczymy naprzeciwko siebie reprezentacje Brazylii i Urugwaju.

Spotkanie Oranje z mistrzami świata powinno dostarczyć nam sporo pozytywnych wrażeń. Wydaje się, że to „Trójkolorowi” mają większe szanse na zwycięstwo, ale nie przekonują nas obecnie do tego stopnia, by na nich grać. Przyjemnie wygląda za to typ BTS. Według nas bramki zdobyte przez każdy z zespołów jest bardzo prawdopodobny.

Nieco odważniej zagramy na Brazylię. Jak przystało na mecz takich reprezentacji, goli raczej nie zabraknie. I chociaż Urugwaj na pewno zrobi wszystko, by pokrzyżować plany rywalom, Canarinhos koniec końców powinni wyjść z piątkowego pojedynku zwycięsko.

Dla tych, co lubią nieco bardziej „egzotyczne” obstawianie, wybraliśmy spotkanie Gibraltaru z Armenią. Ta pierwsza drużyna ostatnio zalicza kolejne historyczne sukcesy i nie zdziwimy się, gdy i tym razem pokaże pazur. Zwycięstwo raczej padnie łupem Armenii, ale gospodarzy byśmy tutaj nie przekreślali. Według nas, w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol. Po takim kursie naprawdę warto spróbować! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kubot/Melo - Marach/Pavic 2 1.85 TOTALBET
Holandia - Francja BTS 1.63 ETOTO
Gibraltar - Armenia Over 0.5 HT 1.67 ETOTO
Brazylia - Urugwaj 1/Over 1.5 1.78 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>