We wtorek rządzić będą przede wszystkim mecze Ligi Narodów UEFA. Sprawdźcie trzy typy, jakie przygotowaliśmy dla was na dzisiaj!

liga narodów typy

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Po mistrzostwach świata 2018 reprezentacja Niemiec nadal znajduje się w ogromnym kryzysie i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miało się to zmienić. Na ten moment mówi się o zwolnieniu Joachim Loewa i zatrudnieniu kogoś nowego. Czy to dobre rozwiązanie? Według niektórych tak, a innych – wręcz przeciwnie.

Wiadomo na pewno, że we wtorek Niemców czeka bardzo trudne zadanie, by przełamać złą passę. Mistrzowie świata z roku 2014 zmierzą się z najlepszą drużyną ostatniego mundialu. Kurs na Francję jest naprawdę kuszący i naszym zdaniem – godny zagrania!

Mecz Irlandii z Walią będzie prawdopodobnie pojedynkiem, gdzie nie zabraknie fauli i zaangażowania w walkę o każdy centymetr murawy. Liczymy tutaj na co najmniej jedną bramkę. Mniej odważnym proponujemy over 1.5, a miłośnikom wyższych kursów – over 2.5!

Na deser spotkanie Ukrainy z Czechami. Gospodarze nie powinni zawieść swoich fanów. Przewidujemy trzy punkty. I to po całkiem ładnym kursie – 1.77!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Ukraina - Czechy 1 1.77 ETOTO
Francja - Niemcy 1 1.74 TOTALBET
Irlandia - Walia Over 1.5 1.53 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>