W środku tygodnia czekają na nas mecze ligowe i pucharowe, dlatego w ten poniedziałek (17 grudnia) mamy dla was zaledwie dwa typy dnia! Nie za dużo, ale ważne, by skutecznie!

Typy Dnia – 17 grudnia (poniedziałek)

Miedź Legnica, beniaminek Ekstraklasy, zmierzy się w poniedziałek z Lechią Gdańsk, czyli aktualnym liderem najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. 

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Kursy bukmacherów w przypadku tego spotkania nieco nas zaskoczyły, ponieważ na ekipę z Trójmiasta kurs jest tylko nieco niższy od tego na zwycięstwo gospodarzy. Czy rzeczywiście czeka nas aż tak wyrównane spotkanie? Statystyki raczej się ku temu nie skłaniają. 

Mimo że jedenastka z Legnicy wygrała dwa ostatnie mecze z rzędu, nadal zajmuje miejsce w końcówce tabeli i nie wydaje się, by z Lechią miała szansę na zainkasowanie trzech punktów. W końcu kiedy, jak kiedy, ale w takich pojedynkach klub z pierwszego miejsca musi zbierać „oczka” dające przewagę nad resztą stawki!

Atalanta z Lazio prezentują podobny poziom. Kibice obu tych ekip liczą na to, że ich ulubieńcy znajdą się w gronie drużyn z awansem do europejskich pucharów. Na ten moment bliżej tego celu są poniedziałkowi gospodarze, ale i piłkarzom ze stolicy nie może wystawić złej recenzji. 

Według nas, BTS w ostatnim meczu kończącej się kolejki Serie A to rozwiązanie, które powinno przynieść zwycięstwo przy jednoczesnym, dość niskim ryzyku.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Leicester - Man City Over 2.5 1.60 TOTALBET
Dusseldorf - Dortmund 2/+1.5 1.65 ETOTO
Wolfsburg - Stuttgart BTS 1.78 TOTALBET