Typy Dnia – 17 grudnia (wtorek)

Do świąt coraz mniej czasu, ale piłkarze jeszcze nie mogą myśleć o odpoczynku. We wtorek, to jest 17 grudnia, po raz kolejny czeka nas mnóstwo dobrze zapowiadających się meczów. Sprawdźcie typy dnia!

Typy Dnia - 17 grudnia (wtorek)
Typy Dnia – 17 grudnia (wtorek)

Union Berlin – Hoffenheim

Nie spodziewaliśmy się tego, że bukmacherzy na Union Berlin przeciwko Hoffenheim wystawią takie kursy. Naszym zdaniem notowania rzędu 2.50 na tę ekipę to jakieś totalne nieporozumienie i chcemy to z kretesem wykorzystać.

Hoffenheim przyjeżdża do stolicy kraju, która dla piłkarzy Unionu jest obecnie swego rodzaju twierdzą. Beniaminek ma na koncie serię czterech wygranych z rzędu przed własną publicznością i tylko słaby początek sezonu psuje tę statystykę.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Gdyby berlińczycy od startu rozgrywek Bundesligi prezentowali się na boisku tak, jak teraz, na pewno byliby znacznie wyżej w tabeli. A tak muszą ciułać punkty i sukcesywnie piąć się w górę.

Hoffenheim na ten moment nie ma czym straszyć. Wystarczy spojrzeć na liczby – ostatnie cztery mecze tej ekipy to aż trzy porażki i zaledwie jeden remis.

Aston Villa – Liverpool

To nie błąd. Liverpool rzeczywiście gra we wtorek wieczorem w Pucharze Ligi, mimo iż niecałą dobę później rozegra spotkanie w Klubowych Mistrzostwach Świata. Kursy na gospodarzy wtorkowego meczu są bardzo niskie i chyba nikogo przesadnie to nie dziwi.

The Reds na mecz pucharowy wyjdą w młodzieżowym składzie. Mimo że nie są to jeszcze dojrzali piłkarze, by znaleźć się w pierwszej kadrze, pamiętajmy, iż Liverpool może pochwalić się świetną młodzieżą, a ta ma jedną szansę na milion, by pokazać się całemu światu.

Młodzi zawodnicy na pewno będą chcieli pokazać, że można na nich liczyć w kryzysowych sytuacjach. Spotkanie będzie oglądał przed telewizorem Jurgen Klopp oraz jego podopieczni z pierwszego zespołu. Najlepsi mają podobno nawet szanse przylecieć na KMŚ.

Aston Villa jest faworytem i co do tego się zgadzamy. Jesteśmy jednak przekonani, że piłkarze Liverpoolu wyjdą do meczu odpowiednio zmotywowani, by w ciągu pierwszych 15, 20 minut nie stracić gola.

Trudno przewidywać, jak ten mecz potoczy się później, ale początek będzie prawdopodobnie bardzo wyrównany. Kurs na brak gola w 0-15 minucie to 1.54. I właśnie na taką propozycję bukmacherów się zdecydowaliśmy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Union - Hoffenheim 1 2.47 BETCLIC
Aston Villa - Liverpool Nie padnie gol 0-15 1.54 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie