Czas na dwa ostatnie ćwierćfinały Ligi Mistrzów w tym roku! Kto awansuje do kolejnej fazy? Macie już swoich faworytów? Zobaczcie nasze typy dnia!

Typy Dnia - 17 kwietnia (środa)
Typy Dnia – 17 kwietnia (środa)

Porto Liverpool – kto wygra?

Dla FC Porto awans do ćwierćfinału to ogromny sukces. W pierwszym meczu Liverpool wygrał 2:0 i gdyby jechał na rewanż z mocniejszym rywalem, niekoniecznie mógłby być spokojny o awans.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Portugalczycy nie wydają się jednak zespołem, który miałby realne szanse na sprawienie niespodzianki w tę środę. Uważamy jednak, że drugie starcie nie zakończy się niskim rezultatem.

The Reds powinni coś tutaj strzelić, a i gospodarze na pewno nie będą chcieli żegnać się z Champions League, nie zdobywając u siebie żadnego gola. 2-3 celne trafienia do siatki bramki powinny się zdarzyć, a kurs na to jest naprawdę bardzo dobry!

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

City zamuruje bramkę?

Manchester City nie do końca liczył na to, że w rewanżu będzie musiał nadrabiać straty bramkowe z Tottenhamem. Na szczęście dla kibiców Obywateli, wystarczy jeden gol, by zapracować sobie na dogrywkę.

Pewnie nie będziemy oryginalni w swoich przewidywaniach, gdy powiemy, że wygrana Manchesteru wydaje nam się prawie w stu procentach pewna. Tak niskie kursy na pewniaków nas nie interesują i dlatego postanowiliśmy spróbować typu na brak BTS-u.

City tracąc tylko jednego gola może bardzo pokrzyżować swoje plany. Mistrzów Anglii stać jednak na zamurowanie bramki i mądrą grę w ofensywie. Jeżeli Niebiescy z Manchesteru chcą grać dalej w Champions League, powinni w środę zachować czyste konto!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Man City - Tottenham BTS - NIE 1.96 FORTUNA
Porto - Liveprool Prz. goli 2-3 1.99 FORTUNA