Trzy mecze, a każdy o coś – o awans, honor i dumę. Na dzisiaj mamy dla was ciekawe propozycje z Ligi Narodów. Sprawdźcie je już teraz!

typy na Ligę Narodów

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Pojedynek w drugiej lidze japońskiej? Tak, dobrze przeczytaliście! Na dzisiaj proponujemy wam mecz, w którym grający „o pietruszkę” gospodarze podejmą zespół walczący o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Trinita Oita musi jedynie sobotnie spotkanie wygrać. Nie wydaje nam się, by piłkarze tej ekipy zaprzepaścili taką szansę. Dla bardziej odważnych proponujemy typ 2/2, w którym stawiamy na to, że gospodarze wygrają każdą z połów.

W meczu o awans do pierwszej dywizji Ligi Narodów będzie na pewno sporo się działo. Walia i Dania są drużynami, które nie kojarzą się z dużą ilością kartek, ale tym razem powinno być inaczej.

Po pierwsze, pojedynek jest o naprawdę wysoką stawkę. Po drugie, prowadzący mecz sędzia wręcz uwielbia karać piłkarzy. Nie u wszystkich bukmacherów w Polsce over kartkowy jest dostępny, ale nam udało się go dorwać i to po niezłym kursie!

Raczej nikomu nie trzeba przypominać historii Serbii oraz Czarnogóry. Tak się złożyło, że oba te państwa trafiły na siebie w jednej grupie dywizji w Lidze Narodów. W sobotnim meczu spotkają się ponownie i na pewno od samego początku obie jedenastki powalczą o jak najkorzystniejszy dla siebie rezultat. Co najmniej jeden gol w pierwszej połowie wydaje się pewny!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Yamagata - Trinita Oita 2 1.65 FORTUNA
Walia - Dania Over 3.5 kartki 1.70 ETOTO
Serbia - Czarnogóra Over 0.5 HT 1.43 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>