Przed nami kolejny dzień pełen meczów z Ligi Narodów UEFA. Zobaczcie, jakie typy dnia przygotowaliśmy na niedzielę, 18 listopada!

kibice typy dnia

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Finlandia zapewniła sobie awans do wyższej dywizji, natomiast Węgrzy żegnają się z gronem, w którym obecnie występują. Dla jednych i drugich będzie to więc mecz o przysłowiową pietruszkę, jednak wydaje się, że to gospodarze mają więcej atutów. Przede wszystkim – lubią grać u siebie.

Wydaje nam się, że to właśnie „Madziary” wygrają ten mecz. Miłośnikom grania na liczbę bramek podpowiadamy, by spróbowali zagrać jakiś under, ponieważ wielu goli tutaj prawdopodobnie nie zobaczymy.

Prawdziwy hit niedzieli to spotkanie Anglia – Chorwacja. Pojedynek na Wembley dostarczy kibicom na pewno sporej dawki emocji. Chorwaci w ostatnim meczu przeciwko Hiszpanii udowodnili, że nie bez powodu są wicemistrzami świata.

Anglicy to natomiast zadziorny zespół, który cały czas ma szansę nie wypaść z dywizji, a nawet zająć pierwsze miejsce w grupie. Trudno wytypować zwycięzcę, ale BTS jest tutaj jak najbardziej godny uwagi!

A na koniec truskawka na torcie w postaci kursu na over 3.5 goli w meczu San Marino – Białoruś. To, że ten mecz wygrają nasi wschodni sąsiedzi jest wielce prawdopodobne i nikt temu nie zaprzeczy. Naszym zdaniem padnie tutaj dużo goli. A kurs na pewno jest na tyle wysoki, że warto spróbować nawet dość wysokiego progu!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Węgry - Finlandia 1 2.33 TOTALBET
Anglia - Chorwacja BTS 1.74 FORTUNA
San Marino - Białoruś Over 3.5 2.12 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>