Na czwartek przygotowaliśmy coś dla fanów rozgrywek amerykańskich. A żeby nie było tylko o piłce nożnej, mamy też coś z hokeja na lodzie oraz koszykarskiej NBA!

Typy na sporty amerykańskie

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Kiedy na horyzoncie nie widać żadnych interesujących typów z najlepszych rozgrywek piłki nożnej, warto wziąć pod lupę to, co dzieje się za oceanem.

W Stanach Zjednoczonych wydarzenia sportowe na najwyższych szczeblach rozgrywkowych organizowane są niemal codziennie. Wyjątkiem jest tutaj liga NFL, gdzie większość spotkań odbywa sę w niedzielę.

Na ten czwartek mamy dla was po jednym typie z NHL, NBA oraz MLS. Kursy na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało atrakcyjne, jednak grając je na jednym kuponie wcale nie musi być tak źle! 😉

Nocnym markom polecamy „polowanie” na nieco wyższe notowania na zwycięstwa poszczególnych zespołów. Na pewno dobrym miejscem na tego typu „łowy” są Zakłady Na Żywo, gdzie kursy zmieniają się dynamicznie w zależności od aktualnej sytuacji na placu gry.

A przecież nikt nie powiedział, że faworyt od pierwszych minut ma posiadać ogromną przewagę nad rywalem albo że nie może jako pierwszy stracić gola.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Washington - NY Rangers 1 1.58 FORTUNA
Houston - New Orleans 1 1.45 FORTUNA
Washington - Toronto 1 1.48 LV BET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>