Typy Dnia – 18 października (czwartek)

Na czwartek przygotowaliśmy coś dla fanów rozgrywek amerykańskich. A żeby nie było tylko o piłce nożnej, mamy też coś z hokeja na lodzie oraz koszykarskiej NBA!

Typy na sporty amerykańskie

Kiedy na horyzoncie nie widać żadnych interesujących typów z najlepszych rozgrywek piłki nożnej, warto wziąć pod lupę to, co dzieje się za oceanem.

W Stanach Zjednoczonych wydarzenia sportowe na najwyższych szczeblach rozgrywkowych organizowane są niemal codziennie. Wyjątkiem jest tutaj liga NFL, gdzie większość spotkań odbywa sę w niedzielę.

Na ten czwartek mamy dla was po jednym typie z NHL, NBA oraz MLS. Kursy na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało atrakcyjne, jednak grając je na jednym kuponie wcale nie musi być tak źle! 😉

Nocnym markom polecamy „polowanie” na nieco wyższe notowania na zwycięstwa poszczególnych zespołów. Na pewno dobrym miejscem na tego typu „łowy” są Zakłady Na Żywo, gdzie kursy zmieniają się dynamicznie w zależności od aktualnej sytuacji na placu gry.

A przecież nikt nie powiedział, że faworyt od pierwszych minut ma posiadać ogromną przewagę nad rywalem albo że nie może jako pierwszy stracić gola.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Washington - NY Rangers 1 1.58 FORTUNA
Houston - New Orleans 1 1.45 FORTUNA
Washington - Toronto 1 1.48 LV BET

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie