Mamy nadzieję, że wartość 1.75 będzie dla was szczęśliwa, bo właśnie dwa spotkania o takim kursie znalazły się w naszych dzisiejszych propozycjach bukmacherskich. Zobaczcie już teraz typy dnia na 19 czerwca!

Typy Dnia - 19 czerwca (środa)
Typy Dnia – 19 czerwca (środa)

Polacy są w stanie sprawić niespodziankę?

Reprezentacja Polski sprawiła dużą niespodziankę kibicom, wygrywając 3-2 z Belgią na otwarcie mistrzostw Europy do lat 21. Niestety, najgorsze dopiero przed Biało-Czerwonymi.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Kolejnym rywalem podopiecznych Czesława Michniewicza będzie ekipa gospodarzy, czyli Włochy. Tutaj nie będzie już mowy o popełnianiu błędów, jakie było widać w starciu z Czerwonymi Diabłami.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Włosi są zmotywowani do tego, by odnieść sukces na własnym terenie, a trzy punkty w meczu z Polską to dla nich po prostu plan minimum. Na porażkę pozwolić sobie nie mogą, bo w końcu nasza kadra to teoretycznie najsłabsza drużyna w grupie.

W poprzednim meczu Hiszpanie wpakowali Włochom tylko jednego gola. Z całym szacunkiem dla naszej kadry, ale nawet taki wynik uznamy za ich sukces w najbliższym meczu.

Euro U21 typy bukmacherskie

Drugi wybrany przez nas mecz to pojedynek Hiszpania – Belgia U21. Kto ten mecz może wygrać? Wybór wydaje się oczywisty, bo Hiszpanie po ostatniej porażce z Włochami na kolejne wpadki już pozwolić sobie nie mogą.

Biorąc pod uwagę, że obie z drużyn w ostatnich meczach straciły po trzy gole, uznajemy dodatek w postaci overu 1.5 za dobry wybór.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Hiszpania - Belgia U21 1/+1.5 1.75 FORTUNA
Włochy - Polska BTS - NIE 1.75 STS