Typy Dnia – 19 kwietnia (piątek)

Jest szansa na to, by przed świętami nieco podreperować budżet domowy. Oto nasze typy dnia o całkiem niezłych kursach, którym powinniście się bliżej przyjrzeć!

Typy Dnia - 19 kwietnia (piątek)
Typy Dnia – 19 kwietnia (piątek)

Pewniak z ligi portugalskiej

TondelaBoavista to dla jednych i drugich bardzo ważne spotkanie. Szczególnie gospodarze mają nóż na gardle i nie powinni pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów.

Jeżeli Tondela przegra, będzie mogła znaleźć w strefie spadkowej, a do tego oddalić się od ekip, które walczą o życie w ostatnich kolejkach. Biorąc pod uwagę, że gospodarze grają u siebie całkiem nieźle, wierzymy w to, iż mogą wygrać w ten piątek i uradować swoich kibiców.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Liga francuska typ dnia

Długo zastanawialiśmy się nad dodaniem typu na starcie DijonRennes. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z zagrania „gołej” 1, ale wydaje nam się, iż w tym meczu to właśnie ekipie grającej u siebie znacznie bardziej zależy na zwycięstwie.

Rennes jest na środku tabeli i nie ma już szans na to, by specjalnie poprawić swoją sytuację. Dijon z kolei w kwietniu jeszcze nie przegrał, co pokazuje, że drużynie zależy na pozostaniu w Ligue 1.

Jeśli chcecie zaryzykować nieco mocniej, możecie spróbować postawienia na zwycięstwo Dijon. Kurs to ponad 2.70. My zagraliśmy nieco ostrożniej i postawiliśmy na podwójną szansę, czyli to, iż gospodarze wygrają albo cały mecz, albo chociaż pierwszą połowę.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tondela - Boavista 1 2.35 STS
Dijon - Rennes 1-1 (pod. szansa) 2.16 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy Dnia – 19 kwietnia (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie