W ten poniedziałek na pewno nie zabraknie wam ciekawych typów do postawienia. My na 19 listopada mamy dla was trzy „pewniaki”!

Typy Dnia - 19 listopada (poniedziałek)
Typy Dnia – 19 listopada (poniedziałek)

Nie każdemu pojedynek Islandii z Katarem będzie wydawał się godny uwagi. My jednak widzimy tutaj spory potencjał, bo gospodarze mundialu 2022 wygrali ostatnio ze Szwajcarią, natomiast Skandynawowie nie prezentują się tak, jak chociażby na Euro 2016.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Islandia znana jest z twardej obrony, a Katar wydaje się zdeterminowany do tego, by łatwo nie odpuszczać żadnego pojedynku. Goście poniedziałkowego meczu ostatnio wygrali jednak dzięki bramce na 1-0 w samej końcówce. Under 2.5 powinien zatem tutaj przynieść zamierzony skutek!

Mimo że Niemcy nie są obecnie w świetnej formie, ich walka z Holendrami na pewno dostarczy kibicom sporo emocji. Nasi zachodni sąsiedzi nie utrzymają się w najlepszej dywizji Ligi Narodów, a z kolei Holandia może wygrać i tym samym zapewnić sobie miejsce w final four rozgrywek. Liczymy tutaj na otwartą walkę i BTS, czyli gole obu zespołów.

Nie chcemy być posądzani o to, że typujemy jedynie piłkę nożną, dlatego ostatnim poniedziałkowym typem, jaki dla was wybraliśmy, jest propozycja z piłki ręcznej. Szczypiorniak w Polsce nie jest ostatnio już tak popularny, jak kiedyś, ale nad tą propozycją warto się na chwilę zatrzymać!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Islandia - Katar Under 2.5 1.85 TOTALBET
Niemcy - Holandia BTS 1.65 TOTALBET
Flensburg Handewitt - Rhein Neckar Lowen 2 (+1.5) 1.83 FORBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>