Przed nami piątek. Do gry po przerwie wracają piłkarze. Nie będzie jednak dzisiaj samych typów z najwyższych klas rozgrywkowych. Znajdzie się za to nawet coś dla fanów tenisa! 

Typy Dnia - 19 października (piątek)
Typy Dnia – 19 października (piątek)

Na początek „prezent” od bukmacherów z francuskiej drugiej ligi. W meczu Nancy-Lorraine z Grenoble gości nie uważa się za faworytów do zwycięstwa, a co za tym idzie kurs na „2” wynosi prawie 3 złote! Trochę to dziwne, biorąc pod uwagę, że gospodarze piątkowego starcia w ostatnich 10 meczach zdobyli tylko… dwa gole. Jakby tego było mało, zajmują ostatnią pozycję w tabeli, a ich ostatnia dyspozycja wcale nie zwiastuje nadejścia lepszych czasów.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Dość dobry kurs i „2” postanowiliśmy również zagrać w meczu tenisowym w turnieju WTA w Luksemburgu. Skąd właśnie taki typ? Dayana Jastremska imponuje wszystkim wkoło, a jej styl gry z każdym meczem jest coraz lepszy. Nie możemy przewidzieć, jak będzie wyglądała daleka przyszłość tej młodziutkiej Ukrainki, ale na pewno jest obecnie w gazie i zrobi wszystko, by zajść w trwających rozgrywkach jak najdalej.

Dla tych, którzy nie lubią przesadnie ryzykować, a szukanie mało popularnych typów nie jest na ich nerwy, coś z niemieckiej Bundesligi. Eintracht Frankfurt podejmuje u siebie Dusseldorf. Beniaminek na pewno będzie chciał pokrzyżować plany wyżej notowanemu rywalowi, ale jego przedostatnia pozycja w tabeli mówi raczej wszystko i powinna przekonać nawet największych niedowiarków.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Nancy-Lorraine - Grenoble 2 2.75 FORTUNA
Eint.Frankfurt - Dusseldorf 1 1.78 TOTOLOTEK
Bencic - Jastremska 2 1.90 LV BET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>