Jakie typy dnia mamy dla was na najbliższą sobotę, czyli 2 lutego? Sprawdźcie pewniaki, które udało nam się wypatrzeć na pierwszy weekend tego miesiąca!

Typy Dnia - 2 lutego (sobota)
Typy Dnia – 2 lutego (sobota)

Typ dnia Bundesliga

Sobotnie mecze Bundesligi zapowiadają się bardzo ciekawie. Na pierwszy ogień pojedynek Eint.Frankfurt – Dortmund, w którym liczymy co najmniej trzy gole wraz z BTS-em.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mimo że BVB przyjeżdża do Frankfurtu w roli lidera, Eintracht na pewno będzie walczył o jak najkorzystniejszy rezultat. A z racji tego, iż obie jedenastki nastawione są bardzo ofensywnie, trudno się spodziewać, by ich spotkanie zakończyło się jakimś skromnym wynikiem.

Trzeba podkreślić, że gospodarze walczą o miejsce w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Dla tego klubu byłoby to niesamowite wydarzenie i na pewno piłkarze zdają sobie z tego sprawę i zrobią wszystko, by nie zawieść tych, którzy im dopingują.

Bayern rozpoczął rok 2019 dość pokaźnymi zwycięstwami, ale warto podkreślić, iż forma jego zawodników pozostawia wiele do życzenia. Bawarczycy może i są na papierze faworytem sobotniego meczu z Bayerem, ale uważamy, że „Aptekarze” nie będą na tyle odstawać od przeciwników, by przy handicapie 1:0 nie wygrać albo przynajmniej zremisować.

Etoto bonus powitalny

Bukmacherzy na najbliższy pojedynek z udziałem drużyny Roberta Lewandowskiego wystawili bardzo interesujące kursy. Za zwycięstwo Bayeru płaci się ponad 5 złotych. Według nas, spróbowanie typu „1X” wcale nie musi być przysłowiowymi pieniędzmi wyrzuconymi w błoto!

Uwaga! Legalny bukmacher Etoto ogłosił na luty 2019 specjalną promocję. Jeżeli nie masz konta w tym portalu, a założycie je do końca miesiąca, zgarnięcie Etoto bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Środki promocyjne można, rzecz jasna, wykorzystać na obstawianie meczów!

PS. W tabelce jeden ciekawy typ-niespodzianka. Pamiętajcie jednak, że mecz ten rozgrywany jest z samego rana! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Eint.Frankfurt - Dortmund BTS/Over 2.5 1.72 FORTUNA
Leverkusen(+1) - Bayern 1X 1.52 ETOTO
CC Mariners - Melbourne Victory 2 1.60 ETOTO


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.