Typy Dnia – 2 marca (poniedziałek)

Rozliczone kupony za luty? Pora wystartować na poważnie z obstawianiem w trzecim miesiącu roku! Sprawdźcie przygotowane przez nas typy dnia na 2 marca (poniedziałek)!

Typy Dnia - 2 marca (poniedziałek)
Typy Dnia – 2 marca (poniedziałek)

Warta – Radomiak typy bukmacherskie na poniedziałek

Wznowienie rozgrywek polskiej pierwszej ligi to znakomita okazja, by nieco baczniej przyjrzeć się zapleczu ekstraklasy. Tym bardziej, że już wkrótce w najwyższej klasie rozgrywkowej ma występować więcej zespołów, a więc jest szansa, że niektóre z nich wkrótce zobaczymy w Ekstraklasie.

Warta na ten momoment zajmuje drugie miejsce w grupie, a Radomiak jest czwarty. Dla każdej z drużyn zwycięstwo w poniedziałek będzie bardzo istotne, a po okresie przygotowawczym wszyscy chcą pokazać się możliwie z jak najlepszej strony.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Pierwsza liga to rozgrywki, które rządzą się swoimi prawami. Nie zawsze da się wszystko w nich przewidzieć, jednak uważamy, że w meczu Warta – Radomiak zobaczymy co najmniej kilka goli i jest spora szansa na to, iż na listę strzelców wpiszą się i piłkarze gości, i piłkarze gospodarzy.

Kurs ponad 1.70 jest dość ciekawy. Warto dodać go do swojego kuponu!

Portsmouth – Arsenal. Tylko cud może uratować gospodarzy (pewniak dnia?)

Chyba tylko cud mógłby uratować Portsmouth przed przegraną z Arsenalem Londyn. Owszem, w Pucharze Anglii dzieją się niekiedy rzeczy trudne do zrozumienia, ale w opisywanym przez nas meczu nie wydaje się, by cokolwiek miało zaskoczyć.

Kanonierzy nie chcą już na tym etapie rozgrywek kończyć przygody z FA Cup, a gospodarze poniedziałkowego meczu na zwycięstwo z londyńską ekipą czekają od… 1958 roku. Jakby na to nie spojrzeć, wszystko przemawa za gośćmi i to właśnie na nich rekomendujemy postawić.

Niestety, kursy na „2” nie należą do wysokich, ale może być to dobra propozycja dla tych, którzy szukają jakiegoś dodatku do zakładu AKO.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Warta - Radomiak BTS 1.75 FORTUNA
Portsmouth - Arsenal 2 1.45 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie