Początek roku 2019 upływa nam przede wszystkim pod znakiem Turnieju Czterech Skoczni. Na 2 stycznia przygotowaliśmy dla was aż dwa typy dnia z tej imprezy. Ale to – oczywiście – nie wszystko!

Typy Dnia - 2 stycznia (środa)
Typy Dnia – 2 stycznia (środa)

Typy dnia na skoki narciarskie

Turniej Czterech Skoczni jest imprezą, która kojarzy się Polakom bardzo dobrze. W zeszłym roku triumfował w niej Kamil Stoch, ustanawiając jednocześnie rekord polegający na wygraniu wszystkich czterech konkursów.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Mimo że bardzo byśmy tego chcieli, w tym roku o zwycięstwo naszego reprezentanta może być niezwykle trudno. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że nasi skoczkowie oddają regularnie dobre skoki i plasują się na dobrych miejscach.

Nasz typ dnia na dzisiaj to propozycja długoterminowa. Uważamy, że Piotr Żyła ma obecnie największe szanse z naszej kadry, by znaleźć się w najlepszej szóstce TCS. Zawodnik ten skacze ostatnio na w miarę równym poziomie. Raczej nie postawilibyśmy na to, że znajdzie się na podium, ale miejsca 4-6 są jak najbardziej w jego zasięgu!

Pewniak na dzisiaj

Drugi typ na TCS dotyczy rekordów skoczni. Od pewnego czasu organizatorzy zawodów dbają o bezpieczeństwo zawodników na tyle, że trudno o naprawdę imponujące odległości.

Biorąc pod uwagę, że najlepszy rezultat danego obiektu można pobić tylko podczas oficjalnej rywalizacji, naszym zdaniem w tym Turnieju Czterech Skoczni nie będzie to miało miejsca.

Czas przenieść się z białego śniegu na zieloną trawkę. Środowy mecz pomiędzy Newcastle a Manchesterem United wydaje się być najciekawszą propozycją bukmacherską na 2 stycznia. Czerwone Diabły spisują się ostatnio bardzo dobrze i wyraźnie nabierają wiatr w żagle.

Newcastle radzi sobie prawie najgorzej z całej ligi w meczach przed własną publicznością. Kurs całkiem fajny, więc chyba warto spróbować, prawda? 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Newcastle - Manchester U 2 1.65 TOTOLOTEK
TCS 2019 - Rekord skoczni NIE 1.25 FORTUNA
TCS 2019 - P. Żyła 1-6 1.85 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>