Pora nieco odpocząć od natłoku meczów. Na 20 oraz 21 maja mamy dla was po jednym typie, które – mamy nadzieję – pomogą wam otworzyć ten tydzień ładnymi wygranymi!

Typy Dnia - 20/21 maja (poniedziałek/wtorek)
Typy Dnia – 20/21 maja (poniedziałek/wtorek)

Typ dnia na poniedziałek

Lazio cały czas może grać w europejskich pucharach, ale nie tylko musi wygrywać wszystko, jak leci, lecz również nie może zapominać o patrzeniu się na innych. Sytuacja do komfortowych zatem nie należy, a statystyki tylko to potwierdzają.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Rzymianie bardzo słabo radzą sobie na własnym stadionie. Wszystkie ostatnie przegrane odnotowali właśnie przed swoimi kibicami i wcale nie chodzi tutaj tylko o pojedynki z mocnymi ekipami.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bologna tak naprawdę jest już prawie pewna utrzymania, ale do pełni szczęścia potrzebny jej przynajmniej punkcik. Patrząc na to, że w ostatnich pięciu meczach przegrała tylko raz, uważamy, iż w stolicy kraju ma szansę sprawić małą niespodziankę na koniec sezonu.

Typ dnia na wtorek

Utrecht pierwszy mecz play-offów o Ligę Europy wygrał z Heracles 2-0 i teraz do rewanżu może podchodzić z uzasadnionym luzem. Nic nie wskazuje na to, by gospodarze wtorkowego meczu mieli zaprzepaścić szansę na grę w pucharach i roztrwonić komfortową przewagę.

Na uwagę zasługuje fakt, że w Heracles mamy obecnie mały szpital, a lista kontuzjowanych to kilka dość ważnych nazwisk dla tej drużyny. „Jedynka” powinna tu wejść bez żadnego problemu! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lazio - Bologna 2 (DNB) 2.46 FORTUNA
Utrecht - Heracles 1 1.55 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>