Posypały nam się jedynki w typach dnia przygotowanych na wtorek 20 listopada. Jesteście ciekawi co proponujemy na ten dzień? Już teraz zdradzamy, że zaryzykowaliśmy nawet coś na mecz Portugalia – Polska!

Typy Dnia - 20 listopada (wtorek)
Typy Dnia – 20 listopada (wtorek)

Reprezentacja Polski jest w kryzysie i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Ostatni mecz w tym roku nasi kadrowicze rozegrają właśnie 20 listopada, a ich rywalami będą aktualni mistrzowie Europy.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Portugalia jest już pewna występu w final four Ligi Narodów, natomiast Biało-Czerwoni wiedza, że w kolejnej edycji tych rozgrywek zagrają w niższej dywizji, niż obecnie. To nie będzie jednak mecz o żadną stawkę, bo i jedni, i drudzy mają sporo do udowodnienia.

Podopieczni Jerzego Brzęczka na pewno chcieliby zwycięstwem zakończyć występy w 2018 roku. Naszym zdaniem, wielkich szans na to nie mają, ponieważ Portugalia obecnie jest zdecydowanie lepszym zespołem.

Owszem, sztab szkoleniowy najlepszego zespołu Europy może wyjść w nieco odmienionym składzie, ale pamiętajmy, że Polska ostatnio nie była nawet w stanie wygrać sparingu z Czechami. Poza tym, wiadomo już, iż w naszej jedenastce nie wystąpi jej największa gwiazda, Robert Lewandowski.

Co jeszcze mamy dla was na wtorek? Spotkanie towarzyskie Francja – Urugwaj, gdzie liczymy przede wszystkim na mistrzów świata, a także Kosowo – Azerbejdżan. Kursy niektórych mogą nie powalać, ale pamiętajmy, że liczy się głównie skuteczność! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Portugalia - Polska 1/1 2.05 TOTALBET
Francja - Urugwaj 1 1.50 FORTUNA
Kosowo - Azerbejdżan 1 1.80 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>