Jak sobota, to szaleństwo na całego! Mamy dla was trzy ciekawe typy i – uwaga – żaden z nich nie ma kursu poniżej 2.00! Jesteście skłonni do ryzyka czy tym razem zdecydujecie się na typowe „pewniaki”? 

kibice typy dnia

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

W sobotnie wieczory zawsze sporo się dzieje na piłkarskich boiskach. Nie sztuką jest jednak wybrać kilkanaście meczów z murowanymi faworytami i zagrać typy po kursie 1.20 za wysoką stawkę.

Po pierwsze, taka gra może przynieść więcej szkód, niż pożytku. Po drugie – po co ryzykować obstawianie wielu meczów, skoro wystarczy jeden bądź dwa, by zarobić tyle samo, a może nawet i więcej?

Typ numer jeden to gol Krzysztofa Piątka w meczu z Juventusem. Dla „Starej Damy” rywalizacją z Genuą powinna zakończyć się zwycięstwem, ale nie mamy wątpliwości, że polski napastnik udowodni swoją wysoką formę i coś do bramki Szczęsnego wpakuje.

Dla fanów nieco niższych klas rozgrywkowych mamy spotkanie Olimpia Elbląg – ROW Rybnik. Gospodarze na początku sezonu radzili sobie dość słabo, ale po zmianie trenera widać u nich poprawę formy. Przewidujemy, że z ekipą Rybnika Olimpii łatwo może nie być, ale liczymy, że zainkasuje komplet punktów.

A na koniec Villarreal przeciwko Atletico Madryt. Po kursach widać, że faworytami są piłkarze ze stolicy kraju i trudno się dziwić, iż tak właśnie jest. A ponieważ 2.30 to naszym zdaniem bardzo dobra oferta – uważamy, że warto z niej skorzystać! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Juventus - Genoa Piątek strzeli gola 4.50 ETOTO
Olimpia Elbląg - ROW Rybnik 1 2.45 TOTOLOTEK
Villarreal - Atl. Madryt 2 2.30 LV BET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>