Na co postawić w dniu 20 stycznia? Mamy dla was dwie całkiem solidne propozycje, których nie znajdziecie w żadnym podobnym portalu!

Typy Dnia - 20 stycznia (niedziela)
Typy Dnia – 20 stycznia (niedziela)

Typy dnia na niedzielę

Pierwszy pewniak dnia rozegrany zostanie z samego rana, dlatego warto przeanalizować go jak najszybciej. Starcie Melbourne V. – Wellington to walka wicelidera ligi australijskiej z jedenastką z 5. lokaty.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Opisywany mecz nie tylko będzie istotny dla układu tabeli, ale także powinien obfitować w wiele goli. Obie drużyny udowadniały ostatnio, że nie lubią kończyć pojedynków niskimi rezultatami i trudno się spodziewać, by w meczu na szczycie mieli zmienić te swoje przyzwyczajenia.

Ustawiony mecz?

Rzadko bierzemy pod lupę mecze z Serie C, jednak nietrudno było zauważyć w ofercie bardzo wysoki kurs na gospodarzy meczu Bisceglie – Reggina. Gospodarze mają poważne kłopoty finansowe. Pięciu podstawowych zawodników nie pojawia się na treningach i nie wystąpi w niedzielę, a jakby tego było, nie jest wykluczone, że inni pójdą w ich ślady.

Porównywarka kursów bukmacherskich pokazuje, że notowania na to spotkanie wyraźnie spadają. Warto upolować jak najlepsze warunki, dopóki jest jeszcze ku temu szansa, a także dopóki bukmacherzy nie zdecydowali się na usunięcie spotkania z oferty.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Juventus - Chievo Over 2.5 1.60 ETOTO
Genoa - Milan Under 2.5 1.75 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>