Typy Dnia – 21 lutego (czwartek)

62

Typy dnia na czwartek to propozycje z Ligi Europy, obok których trudno przejść obojętnie. Zobaczcie, co warto – według nas – postawić na 21 lutego!

typy dnia liga europy
Typy Dnia – 21 lutego (czwartek)

Arsenal poza Ligą Europy?

Arsenal uważany jest za jednego z faworytów do zdobycia tytułu zwycięzcy Ligi Europy. Droga do tego wydaje się jednak wyjątkowo daleka, bowiem londyńczycy w ostatnim meczu przegrali niespodziewanie 0-1 z BATE i przed rewanżem nie mogą być pewni awansu do najlepszej szesnastki rozgrywek.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów i kursów

Gospodarzy czwartkowego meczu jeden gol zupełnie nie urządza, tak więc na pewno od samego początku ruszą do ataku. Nie spodziewamy się wyjątkowego bombardowania bramki BATE, bo już w meczu numer jeden ta drużyna pokazała, że jest w stanie walczyć z klubem z Premier League i wcale nie wychodzi jej to najgorzej.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Stawiamy na przedział 2-3 bramek w meczu. Arsenal jedną bramką zapewnia sobie tylko dogrywkę, a na pewno do tego dążyć nie będzie. Z kolei BATE nie wyjdzie raczej na to spotkanie wyjątkowo ofensywnie i postara się jak najdłużej utrzymać korzystny dla siebie rezultat.

Mistrzowie gry u siebie

Ekipa Salzburga wielokrotnie udowadniała w Lidze Europy, że potrafi wygrywać nawet pojedynki z bardzo wymagającymi przeciwnikami. U siebie jest szczególnie groźna – w tym sezonie nie przegrała w fazie grupowej żadnego meczu przed własną publicznością!

Aby awansować do 1/8 finału, Salzburgowi wystarczy najskromniejsza wygrana nad Club Brugge. Jesteśmy przekonani, iż stać tę drużynę nawet na więcej niż 1:0, dlatego kurs 1.70 traktujemy w tym przypadku jak swego rodzaju „prezent” od bukmachera! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Salzburg - Club Brugge 1 (awans) 1.70 STS
Arsenal - BATE Gole 2-3 2.19 FORTUNA

Skomentuj
Typy Dnia – 21 lutego (czwartek)
5 (100%) 2 vote[s]
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę promocji