Nowy tydzień rozpoczniemy przede wszystkim od meczów we włoskiej Serie A. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami na dzień 21 stycznia!

Typy Dnia - 21 stycznia (poniedziałek)
Typy Dnia – 21 stycznia (poniedziałek)

Piątek kontra AC Milan

Mecz Genoa – AC Milan mógłby być prawdziwym starciem napastników przez duże „N”. Walka Piątka z Hiugainem na pewno dostarczyłaby fanom sporych emocji, ale – niestety – w poniedziałek na boisku nie zobaczymy żadnego z nich.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Jak obie drużyny poradzą sobie bez swoich najlepszych strzelców? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, chociaż można przypuszczać, że zbyt wielu goli nie obejrzymy. Skąd taki wniosek?

Piątek oraz Higuain zdobyli łącznie prawie 40% wszystkich goli strzelonych w lidze przez Genoę oraz Milan. Ekipa z Mediolanu jest również najlepiej spisującą się defensywą wyjazdową, nie licząc dominującego w lidze Juventusu.

Stawianie na zwycięzcę tego meczu może być naprawdę ciężkie (chociaż tutaj remis także wydaje się dość prawdopodobny!). Zamiast tego zdecydowaliśmy się na under 2.5, na który kurs sukcesywnie spada!

Ronaldo czy outsider ligi?

W drugim poniedziałkowym meczu w Serie A spodziewamy się natomiast znacznie bardziej overowego widowiska. W końcu Juventus Turyn zagra przed własną publicznością z ekipą ostatnią w tabeli.

Statystyki ligowego outsidera nie imponują i raczej nikomu nie chce się wierzyć, by zaliczył on pierwsze wyjazdowe zwycięstwo właśnie z liderem. Ronaldo powinien z kolegami z drużyny pokazać się tutaj z jak najlepszej strony i przynajmniej trzy gole w meczu wydają się absolutnym planem minimum dla „Starej Damy”!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Juventus - Chievo Over 2.5 1.60 ETOTO
Genoa - Milan Under 2.5 1.75 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>