W niektórych krajach rozgrywki ligowe dopiero się rozkręcają, natomiast w innych właśnie odbywają się decydujące spotkania. To właśnie na dwa takie arcyważne mecze postanowiliśmy dzisiaj postawić!

typy dnia piłka nożna

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Niektórzy czują obawy przed graniem na „egzotyczne” ligi takie jak rozgrywki w Indiach. Warto jednak przyjrzeć się bliżej czwartkowemu spotkaniu Goa – Bengaluru, czyli lidera i wicelidera tabeli.

Obie drużyny spisują się w tym sezonie znakomicie. Na pewno w bezpośrednim pojedynku zrobią wszystko, by urwać komplet punktów rywalom, a do tego będzie przede wszystkim potrzebna solidna gra w defensywie i ofensywa skuteczna we wszystkich decydujących fragmentach meczu.

Mimo że zarówno Goa, jak i Bengaluru zdobywają sporo goli, mało też tracą. Naszym zdaniem żadna z tych ekip nie pozwoli sobie na otwartą grę w tak ważnym meczu. A że kurs na under 3.5 jest naprawdę korzystny, warto spróbować! 🙂

Drugi wybrany przez nas dzisiaj mecz to baraż w lidze szwedzkiej. AFC Eskilstuna w tym sezonie na własnym boisku rzadko zawodzi swoich fanów, a jeśli już, to przede wszystkim remisami, a nie porażkami. Wspomniany klub zalicza także przed własną publicznością sporo celnych strzałów na bramkę i nic nie wskazuje na to, by w najważniejszym pojedynku sezonu miało być inaczej.

Kurs na over 1.5 gospodarzy meczu AFC Eskilstuna – Brommapojkarna to według nas prawdziwy prezent od bukmacherów na dzisiaj! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Goa - Bengaluru Under 3.5 1.65 FORTUNA
AFC Eskilstuna - Brommapojkarna Gospodarze over 1.5 2.03 ETOTO
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>