Czas na drugi dzień eliminacji mistrzostw Europy. Mamy dla was aż trzy typy dnia i to naprawdę ciekawe. Zobaczcie, na jakie mecze warto postawić i dlaczego!

Typy Dnia - 22 marca (piątek)
Typy Dnia – 22 marca (piątek)

Mistrzowie walczą o Euro 2020

Mistrzowie świata rywalizację o wejściówkę na Euro 2020 rozpoczną od pojedynku z Mołdawią. Przeciwnik wydaje się wręcz wymarzony do tego, by zapracować sobie na dogodny bilans bramkowy i od samego początku zdominować swoją grupę.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Trudno sobie wyobrazić, by Francuzi mogli stracić jakąkolwiek bramkę w piątkowym starciu, ale nikt chyba też nie powinien mieć wątpliwości, że „Trójkolorowych” stać na więcej niż skromne zwycięstwo. Kurs na over nie jest może najwyższy, ale z pewnością warto się na niego skusić.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Bramka za bramkę?

Drugi wybrany przez nas mecz to Bułgaria – Czarnogóra. Pojedynek drużyn, które nie lubią grać defensywnie i na pewno pokuszą się o strzelenie jakiejś bramki w pierwszym spotkaniu eliminacji. Polacy mieli ostatnio do czynienia z Czarnogórą i pewnie do dzisiaj pamiętają, jaka to ekipa.

Bułgarzy również należą do drużyn, które strzelają w swoich meczach. Ostatnio nie zdobyli gola tylko w meczach z Francją i zachowali czyste konto z Holandią.

Czas na kolejny popis CR7?

Over 2.5 postanowiliśmy zagrać także w starciu Portugalia – Ukraina. Tutaj mecz może być do pewnego etapu meczu dość wyrównany, ale im szybciej padnie gol dla gospodarzy, tym goście bardziej się otworzą.

Naszych wschodnich sąsiadów stać na zdobycie bramki mistrzom Europy, jednak zamiast BTS-u pewniejszy wydaje się nam typ na liczbę strzelonych goli. Kto wie, może czeka nas kolejny popis Cristiano Ronaldo? 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Mołdawia - Francja Over 2.5 1.55 STS
Portugalia - Ukraina Over 2.5 2.15 FORTUNA
Bułgaria - Czarnogóra BTS 1.96 STS