Przed nami pełen emocji początek tygodnia zarówno na boiskach piłkarskich, jak i hokejowym lodzie. Co przygotowaliśmy dla was na poniedziałek, 22 października?

stadion arsenalu

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Po raz kolejny gramy przeciwko drużynie Duisburga. Ostatnio dała nam ona nieźle w kość po tym jak niespodziewanie poradziła sobie z liderem 2. Bundesligi. Gospodarze poniedziałkowego starcia jeszcze ani razu w tym sezonie wygrali przed własną publicznością. Wydaje się, że ich ostatni triumf to nic innego, jak przysłowiowy wypadek przy pracy. A że kurs na St. Pauli dość wysoki – warto grać!

Nie mamy wątpliwości, że ciekawie będzie w meczu Arsenal – Leicester City. Wiele bramek w tym przypadku może nie paść, ale wydaje nam się, że ostatecznie to „Kanonierzy” wyjdą zwycięsko z pojedynku.

A na koniec… NHL! Jeżeli w niedzielną noc planujecie oglądać zmagania za oceanem, powinniście przyjrzeć się bliżej meczowi Chicago – Tampa Bay. Granie „2” wydaje się tutaj logiczne i uzasadnione. Gdybyśmy jednak mieli wybierać, właśnie nasz poniedziałkowy wybór z NHL uznalibyśmy za najbardziej ryzykowny.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
MSV Duisburg - St. Pauli 2 2.86 ETOTO
Arsenal - Leicester 1 1.56 TOTALBET
Chicago - Tampa Bay 2 1.95 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>