Nie ma to jak piątek. Rozpoczyna się weekend, a do tego u bukmacherów znów jest pełno ciekawych typów. Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy na dzisiaj!

Typy Dnia - 23 listopada (piątek)

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Lyon – St.Etienne to pojedynek w czołówce Ligue 1. Obie ekipy dzielnie walczą o miejsca premiowane awansem do europejskich pucharów i na pewno żadna z nich nie przepuści piątkowej szansy na zdobycie ważnych punktów. Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse dają gospodarzom, ale naszym zdaniem goście wcale łatwo nie odpuszczą.

Jeżeli BTS jest waszym zdaniem mało prawdopodobny, możecie spróbować zagrać tak zwaną „podwójną szansę” na Lyon.

Mecz Leverkusen – Stuttgart na pierwszy rzut oka może wydawać się mało emocjonujący, ale czy rzeczywiście? Każda z tych jedenastek spisuje się słabo w obecnym sezonie. Stuttgart do tej pory odnotował w lidze tylko dwa zwycięstwa i zajmuje ostatni miejsce z 8 punktami. Dlaczego więc postanowiliśmy zagrać właśnie na ten klub? Powód jest bardzo prosty – Bayer bardzo źle spisuje się u siebie. Stuttgart za to musi szukać „oczek”, a mecz Leverkusen to ku temu dobra okazja.

Aby zbyt wiele nie ryzykować, zagraliśmy na „2”, jednak z możliwością zwrotu, gdy spotkanie zakończy się wynikiem remisowym.

Bukmacherzy w pojedynku Leganes – Alaves większe szanse na sukces dają tym pierwszym. My znów jednak gramy „pod prąd”. Alaves to czwarta drużyna LaLiga, natomiast Leganes obecnie zajmuje lokatę w strefie spadkowej. Kurs wynoszący 2.60 na zwycięstwo gości to – naszym zdaniem – naprawdę świetna okazja! Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że otrzymamy zwrot za remis!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Leverkusen - Stuttgart 2 (remis = zwrot) 4.10 FORTUNA
Lyon - St.Etienne BTS 1.65 ETOTO
Leganes - Alaves 2 (remis = zwrot) 2.60 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>