Nie mogło być inaczej – nasze typy dnia na najbliższy czwartek, to jest 23 maja, to przede wszystkim mistrzostwa świata do lat 20. Na kogo stawiamy, a kto – według nas – przegra swoje starcia?

Typy Dnia - 30 marca (sobota)
Typy Dnia – 23 maja (czwartek)

Polska U20 – Kolumbia U20. Kto wygra?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, kto ma szansę na polskim mundialu do lat 20, zajrzyjcie na typy MŚ U-20, gdzie przedstawiamy sytuację w grupie Biało-Czerwonych oraz kursy na poszczególne zespoły.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach zagra przeciwko Kolumbii. Przeciwnik zdecydowanie należący do tych najbardziej wymagających, gdyż wymienia się go wśród kandydatów do zajęcia miejsc w pierwszej czwórce całego turnieju.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Biało-Czerwoni jako gospodarze na pewno będą mieli nieco łatwiej, co nie zmienia faktu, że w pierwszym meczu na mistrzostwach nie są faworytami. Kolumbia to – mimo wszystko – zespół z innej półki i trudno zakładać, by miał nie zagrać na sto procent w pierwszym spotkaniu o punkty.

MŚ U20 typy bukmacherskie

Kursy na zespół Kolumbii są naprawdę dobre. Warto z tego korzystać, bo bukmacherzy na pewno przy drugim meczu tej ekipy nie zdecydują się już na takie notowania.

W drugim czwartkowym meczu naszej grupy Tahiti zagra z Senegalem. To powinien być typowy pojedynek do jednej bramki i dlatego zdecydowaliśmy się tutaj zagrać na zwycięstwo Senegalu z handicapem.

Niestety, kursy przeciwko Tahiti są bardzo niskie. Dla tych, którzy lubią poeksperymentować, ciekawym rozwiązaniem może być zagranie zakładu łączonego jak 2/Over 3.5 lub coś podobnego.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tahiti (+3) - Senegal 2 1.65 STS
Polska - Kolumbia 2 2.20 FORTUNA