Nie mogło być inaczej – nasze typy dnia na najbliższy czwartek, to jest 23 maja, to przede wszystkim mistrzostwa świata do lat 20. Na kogo stawiamy, a kto – według nas – przegra swoje starcia?

Typy Dnia - 30 marca (sobota)
Typy Dnia – 23 maja (czwartek)

Polska U20 – Kolumbia U20. Kto wygra?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, kto ma szansę na polskim mundialu do lat 20, zajrzyjcie na typy MŚ U-20, gdzie przedstawiamy sytuację w grupie Biało-Czerwonych oraz kursy na poszczególne zespoły.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach zagra przeciwko Kolumbii. Przeciwnik zdecydowanie należący do tych najbardziej wymagających, gdyż wymienia się go wśród kandydatów do zajęcia miejsc w pierwszej czwórce całego turnieju.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Biało-Czerwoni jako gospodarze na pewno będą mieli nieco łatwiej, co nie zmienia faktu, że w pierwszym meczu na mistrzostwach nie są faworytami. Kolumbia to – mimo wszystko – zespół z innej półki i trudno zakładać, by miał nie zagrać na sto procent w pierwszym spotkaniu o punkty.

MŚ U20 typy bukmacherskie

Kursy na zespół Kolumbii są naprawdę dobre. Warto z tego korzystać, bo bukmacherzy na pewno przy drugim meczu tej ekipy nie zdecydują się już na takie notowania.

W drugim czwartkowym meczu naszej grupy Tahiti zagra z Senegalem. To powinien być typowy pojedynek do jednej bramki i dlatego zdecydowaliśmy się tutaj zagrać na zwycięstwo Senegalu z handicapem.

Niestety, kursy przeciwko Tahiti są bardzo niskie. Dla tych, którzy lubią poeksperymentować, ciekawym rozwiązaniem może być zagranie zakładu łączonego jak 2/Over 3.5 lub coś podobnego.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Tahiti (+3) - Senegal 2 1.65 STS
Polska - Kolumbia 2 2.20 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>