Na sobotę nigdy nie brakuje typów i tym razem nie mogło być inaczej. Żeby jednak nie dawać wam zbyt dużego wyboru, mamy przede wszystkim trzy propozycje, które powinny wam dać zarobić!

typy dnia - 24 listopada (sobota)
typy dnia – 24 listopada (sobota)

Prawdopodobnie mało kto z was bierze pod uwagę niższe ligi, kiedy sporo ciekawych typów można znaleźć w tych wyższych. Warto jednak przyjrzeć się chociażby takim spotkaniom jak Lincoln City – Mansfield. Drużyny, które lubią strzelać, a dodatkowo zajmują wysokie miejsca w rozgrywkach League Two. Liczymy, że celnych trafień do bramek tutaj nie będzie brakować!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Czas na propozycję numer dwa, a w niej coś z polskiego podwórka. Faworyt starcia Korona Kielce – Górnik Zabrze może być tylko jeden i chyba nawet kibice „Trójkolorowych” nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Klub z Zabrza dotychczas w tym sezonie rozegrał w Ekstraklasie pięć meczów wyjazdowych. Zaliczył w nich jedynie jeden remis i same porażki. Biorąc pod uwagę te statystyki i nie tylko, „1” wydaje się pewna niemal w stu procentach!

Nasz kolejny polski akcent na sobotę to pojedynek, w którym West Ham z Fabiańskim w bramce zmierzy się z Manchesterem City. Wydaje się, że goście są prawdziwym „pewniakiem” i trudno znaleźć powody, by myśleć inaczej. Trzeba jednak zauważyć, że „Obywatele” nie lubią dużo strzelać na obcym terenie. Mogą wpakować West Hamowi 2-3 gole, ale więcej raczej nie powinni. Trudno natomiast powiedzieć, by „Młoty” w tym roku zachwycały swoją grą w ofensywie. Under 3.5 po kursie 1.78? Bierzemy! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lincoln City - Mansfield BTS 1.83 TOTALBET
Korona - Górnik Zabrze 1 1.75 ETOTO
West Ham - City Under 3.5 1.78 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>