W piątek, to jest 24 maja, zaprezentują się na MŚ U-20 dwaj faworyci turnieju. To właśnie na nich przygotowaliśmy typy dnia. Już teraz sprawdźcie nasze propozycje!

Typy Dnia - 20 kwietnia (sobota)
Typy Dnia – 24 maja (piątek)

Mecze MŚ U-20 typy

Francja i Portugalia to bez wątpienia dwie jedenastki, którym daje się największe szanse na wygranie „polskich” mistrzostw świata. Te drużyny wydają się o klasę lepsze od pozostałych zespołów występujących na turnieju, co powinny pokazać już w swoich pierwszych meczach.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Portugalia rozpoczyna występ na mundialu od pojedynku z Koreą Południową. Bukmacherzy na zwycięstwo zespołu z Półwyspu Iberyjskiego przygotowali kurs powyżej 1.40, ale my do tego dorzuciliśmy jeszcze over bramkowy. W ten oto sposób mamy dość pewny typ, który ma naprawdę duże szanse powodzenia!

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Typy bukmacherskie online

Reprezentacja Francji mistrzowską rywalizację w grupie zacznie od starcia z Arabią Saudyjską. „Egzotyczne” jedenastki lubią sprawiać niespodzianki, ale w tym przypadku takiej się nie spodziewamy.

Jakby na to nie patrzeć, „Trójkolorowi” przyjechali do Polski po to, by zdobyć tytuł najlepszego zespołu globu, a jeżeli myślą o tym poważnie, na pewno nie mogą tracić punktów z zespołami jak Arabia.

W meczach „młodzieżówek” potrafią padać głupie, przypadkowe bramki, ale tutaj obrona Francuzów nie powinna do takich sytuacji dopuścić. BTS-u więc raczej nie będzie, a mecz zakończy się wygraną zespołu z Europy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Portugalia - Korea Płd. 1/Over 1.5 1.67 STS
Francja - Arabia S. 1/BTS - NIE 1.79 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>