Tydzień kończymy meczem reprezentacji Polski z Łotwą, ale i nie tylko. Sprawdźcie, jakie typy dnia tym razem wpadły nam w oko i zdecydujcie, czy nie warto dodać ich do swoich kuponów!

Typy Dnia - 24 marca (niedziela)
Typy Dnia – 24 marca (niedziela)

Typowanie meczów. Jakie pewniaki?

Bukmacherzy nie wierzyli w Kazachstan ze Szkocją, tymczasem nasze przypuszczenia okazały się prawdziwe i gospodarze czwartkowego meczu odnieśli wysokie zwycięstwo nad Wyspiarzami.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Teraz jednak Kazachów czeka nas znacznie cięższe zadanie, ponieważ zagrają przed własną publicznością z Rosją. Przeciwnik wymagający i znający warunki panujące w tamtej części świata.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Rosja ostatnio w meczu z Belgią straciła aż trzy gole. Chociaż nie można „Czerwonych Diabłów” porównywać z Kazachstanem, wierzymy, iż również ta ekipa trafi coś Sbornej. Kurs całkiem fajny, dlatego bez wątpienia warto spróbować!

Pewniaki na niedzielę

A teraz coś dla tych, którzy wierzą w Biało-Czerwonych. Polska – Łotwa powinien być przysłowiowym meczem do jednej bramki. Trener Brzęczek być może od początku postawi na K. Piątka, który dobrze spisał się w starciu z Austrią i jest obecnie ulubieńcem publiczności.

Duet Lewandowski-Piątek wydawał się dobrze współpracować w ostatni czwartek. Dwa wielkie nazwiska – słaba obrona Łotwy. Czy tutaj istnieje inna możliwość, niż wysoki wynik na korzyść Polaków?

Handicap 0:2 wydaje się być jak najbardziej realny do pokrycia. Skoro Macedonia Północna potrafiła wpakować Łotyszom trzy gole, dlaczego miałoby się to nie udać Polsce, która może pochwalić się ofensywą na najwyższym światowym poziomie?

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kazachstan - Rosja 1 strzeli? TAK 1.62 STS
Polska - Łotwa (0:2) 1 1.82 FORTUNA