Gotowi na dawkę typów bukmacherskich na wtorek, 24 września? Oto przygotowane przez nas pewniaki, które śmiało możecie wykorzystać przy stawianiu kuponów na dziś!

Typy Dnia - 24 września (wtorek)
Typy Dnia – 24 września (wtorek)

Pewniaki na dziś

W Pucharze Polski zdarzają się różne cuda, ale czy obrońcy tytułu mogliby odpaść z bardzo mizernie spisującym się Gryfem Wejherowo? Aż w takie sensacje byśmy nie wierzyli!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Gospodarze wtorkowego meczu nie potrafią wygrać w rozgrywkach ligowych od ośmiu meczów. To o czymś świadczy, szczególnie, iż nie grają przecież z wyjątkowo mocnymi ekipami.

Lechia nie prezentuje jakiejś wyjątkowo stabilnej formy, jednak cały czas jest to ostatni zwycięzca PP i ekipa grająca w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kto jak nie zespół z Trójmiasta miałby tutaj wysoko wygrać?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Over 2.5 wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. W przypadku wyższych linii radzimy zachować rozwagę, gdyż Lechia na pewno nie wyjdzie w najmocniejszym składzie i z pewnością nie będzie jej celem zdobywanie gola za golem.

Jakie mecze dzisiaj obstawić?

Kurs na zwycięstwo Nice przeciwko Monaco to ponad 4. Nie do końca rozumiemy intencje bukmacherów, ale wydaje się, że na wystawienie takiego kursu nie ma zbyt wielu argumentów. Żeby jednak zagrać nieco bezpieczniej, postawiliśmy na zakład bez remisu.

Nice zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Kto widział mecze tej drużyny, na pewno potwierdzi, że nie jest to drużyna zachwycająca skutecznością czy samą grą. Ważne są jednak punkty, a te piłkarze tego klubu zdobywają i to się liczy.

Monaco do tej pory w lidze zdobyło zaledwie trzy punkty. Potrafi przegrywać z dużo słabszymi od siebie ekipami, łapie głupie czerwone kartki, a sama gra tej ekipy pozostawia wiele do życzenia.

Trzeba mieć również na uwadze, iż Monaco na własnym obiekcie nie prezentuje się szczególnie dobrze, co widać było już w ubiegłym sezonie. Jeżeli ktoś w tym spotkaniu ma zainkasować komplet „oczek”, stawiamy na Nice!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gryf - Lechia Over 2.5 1.67 FORTUNA
Monaco - Nice 2 (DNB) 2.75 BETFAN