Poniedziałki nie są najłatwiejsze dla typerów, jednak nie bylibyśmy sobą, gdyby nie pojawiły się w naszym portalu typy dnia na 25 lutego. Zobaczcie nasze propozycje!

Typy Dnia - 25 lutego (poniedziałek)
Typy Dnia – 25 lutego (poniedziałek)

Darmowe typy bukmacherskie

W tym tygodniu czekają nas mecze pucharowe oraz rozgrywki Premier League. Nic zatem dziwnego, że na poniedziałek nie ma zbyt wielu meczów w ofertach bukmacherów, a znalezienie dobrych kursów niemal graniczy z cudem.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na pierwszy ogień wybraliśmy spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, gdzie RB Lipsk podejmie u siebie Hoffenheim. Obie drużyny dużo strzelają, ale też i tracą.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

W spotkaniach gości pada średnio aż 3.5 gola, a w przypadku gospodarzy jest to 2.7. Biorąc pod uwagę, że będzie to zacięty mecz, gdyż obie ekipy zajmują podobne miejsca w tabeli i walczą o te same cele, spodziewamy się tutaj co najmniej 3 bramek!

Jaki mecz dzisiaj postawić?

Benfica Lizbona to niekwestionowany faworyt poniedziałkowego starcia z Chaves. Wicelider portugalskiej ekstraklasy zagra z jedenastką zajmują drugą pozycję od końca. Nie tylko uważamy, że gospodarze wygrają to spotkanie, ale zrobią to dość pewnie. Lubią sporo strzelać, co udowodnili chociażby niedawnym zwycięstwem 10:0 przed własnymi kibicami.

Nie jesteśmy przekonani, czy aby na pewno Chaves nie uda się chociaż raz trafić do siatki rywali, dlatego zamiast standardowego BTS-u zdecydowaliśmy się na typ 1/over 3.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Leipzig - Hoffenheim Over 2.5 1.50 STS
Benfica - Chaves 1/Over 3.5 2.15 ETOTO