Typy Dnia – 25 marca (poniedziałek)

Aż trzy interesujące mecze eliminacyjne udało nam się wyhaczyć w poniedziałkowej ofercie bukmacherów. Zobaczcie przygotowane typy dnia na 25 marca!

Typy Dnia - 25 marca (poniedziałek)
Typy Dnia – 25 marca (poniedziałek)

Portugalia pewniakiem dnia?

Portugalia zawiodła swoich kibiców (i pewnie wielu typerów!), remisując w pierwszym meczu eliminacyjnym z Ukrainą. Mistrzowie Europy na kolejne tego typu wpadki pozwolić już sobie nie mogą i trudno zakładać, by w poniedziałek stracili punkty z Serbią.

Patrząc na suche statystyki, nietrudno zauważyć, że Serbia ostatnio zremisowała z Niemcami. Problem polega na tym, że nasi zachodni sąsiedzi w tym meczu nie prezentowali się dobrze, natomiast ich rywale oddali zaledwie… jeden celny strzał na bramkę.

Więcej o tym meczu przeczytasz tutaj: Portugalia Serbia typ dnia.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Pewniaki na Euro 2020

Luksemburg po zwycięstwie nad Litwą jest liderem swojej grupy, ale taki stan rzeczy nie powinien się długo utrzymywać. Ukraina ostatnio dała sobie radę z Portugalią, urywając jej punkcik i nie chce się wierzyć, by nie poradziła sobie z dużo niżej notowanymi oponentami.

Kurs na 2/Over 1.5 naprawdę dobrze wygląda i trudno z takiej okazji nie skorzystać.

Francja od zwycięstwa 4:1 rozpoczęła eliminacje. Tym samym mistrzowie świata pokazali, że nie zamierzają odpuszczać żadnemu swojemu rywalowi, a w grupie będą dominować od samego początku.

„Trójkolorowi” swój najbliższy mecz zagrają z Islandią. Jest to drużyna grająca ostro i ambitnie, dlatego nie wykluczone, że wpakuje rywalom chociażby jednego gola. Ostatecznie to jednak Francja powinna wygrać, a bramkowy over 2.5 powinien tutaj „wejść” bez większego problemu!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Portugalia - Serbia 1 1.63 ETOTO
Francja - Islandia Over 2.5 1.61 FORTUNA
Luksemburg - Ukraina 1/Over 1.5 1.65 FORTUNA

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 25 marca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie