Jakie mecze w ten piątek, czyli 26 kwietnia, warto zamieścić na swoim kuponie u bukmachera? Zobacz na nasze typy dnia i wybierz pewniaki dla siebie!

Typy Dnia - 26 kwietnia (piątek)
Typy Dnia – 26 kwietnia (piątek)

Piast – Cracovia – kto wygra?

Piast w tym sezonie Ekstraklasy u siebie przegrał tylko jeden mecz. To najlepszy rezultat w kraju i dlatego trudno się dziwić, że właśnie gliwiczanie są uważani za faworytów starcia z Cracovią.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Krakowski klub wyraźnie odpuścił sobie rozgrywki w fazie pucharowej. Nie ma już w zasadzie szans na zajęcie miejsca w pierwszej trójce, natomiast zagra w piątek z drużyną, która chce zakończyć ten sezon jak najlepiej!

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Kurs na Piast może się niektórym wydawać zbyt wysoki. Pamiętajmy, że mówimy tutaj o polskiej ekstraklasie, dlatego bukmacherzy nie wykluczają żadnego scenariusza!

Bundesliga typ dnia

Augsburg ma 10 punktów przewagi nad strefą spadkową, dlatego piłkarze tej ekipy mogą już raczej spać spokojnie po nocach. Nieco więcej nerwów jest pewnie w Bayerze Leverkusen, który ciągle marzy o tym, by w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach.

Goście jedynego, piątkowego meczu w Bundeslidze na pewno jadą zainkasować komplet oczek. Nie chce nam się wierzyć, by typ „2” się tutaj nie sprawdził!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Augsburg - Leverkusen 2 1.78 ETOTO
Piast - Cracovia 1 2.22 FORTUNA

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>