Typy Dnia – 27 czerwca (czwartek)

Przed nami dwa półfinały mistrzostw Europy do lat 21. Na kogo stawiamy? Zobaczcie przygotowane przez nas typy dnia na 27 czerwca, to jest ten czwartek!

Typy Dnia - 27 czerwca (czwartek)
Typy Dnia – 27 czerwca (czwartek)

Francja U21 – Hiszpania U21

Nie ma co ukrywać, że każdy z nas liczył na to, iż w półfinale Euro 2019 znajdzie się reprezentacja Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza w ostatniej kolejce grupowej musieli jednak uznać wyższość Hiszpanów i pożegnali się z imprezą po bardzo wstydliwej porażce.

Teraz zespół z Półwyspu Iberyjskiego zagra z Francją. Trójkolorowi na tym turnieju grają skutecznie, ale nie można powiedzieć, by zachwycali formą. Zwycięstwo nad Anglią w samej końcówce meczu, wygrana z mało wymagającą Chorwacją i remis z Rumunią nie są wielkimi osiągnięciami.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Hiszpanie na pewno po bardzo wysokim zwycięstwie nad Polakami są dobrze zmotywowani i uskrzydleni. Od samego początku turnieju uważani byli za jednego z faworytów do sukcesu i – naszym zdaniem – są na dobrej drodze, by zagrać w finale.

Niemcy U21 – Rumunia U21

W drugim starciu 1/2 finału zobaczymy w akcji Niemców oraz Rumunów. Tych drugich spokojnie można nazwać czarnym koniem rozgrywek. Już sam awans do najlepszej czwórki turnieju jest dla nich ogromnym sukcesem.

Rumunia w grupie wygrała 4-1 oraz 4-2. Lubi dużo strzelać, ale jednocześnie zdarza jej się popełniać błędy w defensywie. Niemcy też postrzelali już na tym turnieju i na pewno w półfinale zrobią wszystko, by w ofensywie zagrać jak najlepiej.

Jeżeli boicie się większego ryzyka, spokojnie możecie zagrać na zwycięstwo Niemców. Kurs jednak do najwyższych nie należy, dlatego zdecydowaliśmy się na dorzucenie BTS-u. Tutaj spodziewamy się waleczności od samego początku meczu! A w takich okolicznościach gole po prostu padać muszą!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Niemcy - Rumunia 1/BTS 2.87 FORTUNA
Hiszpania - Francja 1 2.20 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 27 czerwca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie