Wtorek z Ligą Mistrzów to bez wątpienia to, na co wielu z was czekało! Jakie typy dnia przygotowaliśmy na pierwszy etap piątej kolejki tych rozgrywek? Sprawdźcie już teraz!

typy na ligę mistrzów

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Kurs na AS Romę w meczu z Realem Madryt wygląda bardzo kusząco, jednak zdecydowaliśmy się na pewną asekurację w postaci „podwójnej szansy”. Typ 1-1 oznacza, że gospodarze wtorkowego meczu muszą prowadzić do przerwy lub wygrać cały mecz, by udało nam się trafić typ.

„Królewscy” są obecnie w kryzysie, co najlepiej udowadnia ich ostatnia porażka 0:3 w lidze. Rzymianie z kolei cały czas są liderami grupy i na pewno będą chcieli zachować tę lokatę do samego końca. Na ich korzyść przemawia nie tylko aktualna forma klubu z Madrytu, ale także fakt, że u siebie w tym sezonie LM jeszcze nie stracili punktu!

AEK to prawdziwy outsider w swojej czwórce. Cztery mecze i ani jednego punktu – to chyba mówi samo za siebie. Ajax za to musi we wtorek wygrać, a wówczas będzie już pewny awansu do kolejnego etapu, nie patrząc się na innych. Trudno sobie wyobrazić lepszą okazję do spełnienia tego warunku, dlatego gramy tutaj na Holendrów!

Hoffenheim – Szachtar, czyli mecz drużyn z miejsca 3. oraz 4. w swojej grupie. Jeżeli Niemcy to spotkanie wygrają, a Lyon straci komplet punktów w meczu z City, może nawet dojść do zmiany wicelidera. Biorąc pod uwagę, że ukraiński zespół jest ostatni w tabeli, nie chce nam się wierzyć, by Hoffenheim nie chciało tego wykorzystać. Zagraliśmy jednak nieco bezpieczniej, czyli na zwrot w przypadku remisu.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Roma - Real Madryt 1-1 2.50 TOTALBET
AEK - Ajax 2 1.85 FORTUNA
Hoffenheim - Szachtar 1 bez remisu 1.45 TOTALBET
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>