Typy Dnia – 27 marca (piątek)

Piątki w piłce nożnej nadal nie wieją nudą! Na 27 marca przygotowaliśmy dla was dwa typy bukmacherskie. Oba z białoruskiej ekstraklasy.

Typy Dnia - 27 marca (piątek)
Typy Dnia – 27 marca (piątek)

Liga białoruska typy bukmacherskie

Na ten moment to białoruska liga zapewnia typerom z Europy możliwość regularnego obstawiania nie-egzotycznych pojedynków. Trzeba korzystać z okazji, póki jest taka możliwość. Oby była jak najdłużej, a dzisiaj mamy dla was dwa typy dnia! 

W meczu Torpedo – Belshina stawiamy na gospodarzy. Nie tylko będą mieli po swojej stronie kibiców, ale także argumenty piłkarskie. Ich najbliższy rywal to beniaminek rozgrywek. Mimo że Belshina w minionym sezonie zdominowała zaplecze ekstraklasy, w pierwszej kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej dostała srogą lekcję od FC Mińsk. 

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Pewniaki na piątek, 27 marca

Ekipa Torpedo Zhodino od wielu lat należy do mocnych ekip na Białorusi, chociaż do tych najlepszych jeszcze trochę jej brakuje. Mimo wszystko, nie spodziewamy się w piątek żadnej niespodzianki ze strony tej jedenastki. 

Pod lupę na piątek wzięliśmy także spotkanie numer dwa organizowane tego dnia na Białorusi. Rukh Brest – Energetik BGU to pojedynek niemający zdecydowanego faworyta. Jak można sobie poradzić z taką sytuacją? Proponujemy zagrać na kartki, bo w pierwszej kolejce obie drużyny pod tym względem pokazały się z „dobrej” strony.

Zarówno Energetik, jak i Brest w ostatnim tygodniu nie próżnowały na boisku. W przypadku meczów obu tych drużyn pokryta została linia over 4.5 i dlatego dzisiaj także decydujemy się na taki wybór. Czy tutaj można też zagrać wyżej? Jest szansa, iż takie rozwiązanie przyniesie nam sukces, ale musimy pamiętać o większym ryzyku.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
T. Zhodino - Belshina 1 1.57 FORTUNA
Rukh Brest - Energetik BGU Over 4.5 kartki 1.54 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 27 marca (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie