Sobota to dobra okazja do tego, by zastanowić się nad tym, czy obstawianie wielu meczów po niskim kursie ma jakichkolwiek sens. Sprawdźcie, jakie typy na dzisiaj dla was przygotowaliśmy!

Typy Dnia - 27 października (sobota)
Typy Dnia – 27 października (sobota)

Wielu początkujących graczy przecenia możliwości „pewniaków”. Sobota sprzyja graniu tak zwanych „taśm”, czyli kuponów z wieloma meczami i – zazwyczaj – niskimi kursami. Czy tego typu system ma sens? Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że tak, ale jest wręcz przeciwnie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Wielu graczy zajmujących się bukmacherką bardziej na poważnie na pewno potwierdzi wam, że granie jednego meczu po wyższym kursie jest lepsze niż stawianie „byle czego”, co zamienia postawioną złotówkę na 1,25 albo i mniej. Oczywiście, mowa tutaj o sytuacji, gdy poważnie zajmiemy się analizą, a nie postawimy coś na chybił trafił.

Na sobotę mamy dla was coś, co powinno spodobać się zarówno tym grającym ryzykownie, jak i preferującym nieco bardziej zachowawczy styl. Liga ekwadorska wygląda naprawdę kusząco, ale nie powinny zawieść też typy nieco mniej egzotyczne – z ligi francuskiej oraz hiszpańskiej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
AS Monaco FC - Dijon FCO 1 1.70 ETOTO
Girona - Rayo Vallecano 2 strzeli gola 1.58 FORTUNA
D. Cuenca - El Nacional Quito 2 over 1.5 gola 3.10 ETOTO
Lille - Caen 1 1.58 FORTUNA
Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>