28 czerwca upłynie nam pod znakiem ćwierćfinałów Copa America. Zobaczcie typy dnia na ten piątek – kto według nas wygra i pozwoli na satysfakcjonujący zarobek?

Typy Dnia - 28 czerwca (piątek)
Typy Dnia – 28 czerwca (piątek)

Brazylia czy Paragwaj?

Reprezentacja Brazylii do tej pory zaliczyła na Copa America tylko jedną wpadkę, a mianowicie bezbramkowy remis z Wenezuelą.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Nie można jednak powiedzieć, by to jakkolwiek wpłynęło na ten zespół, gdyż i tak zajął pierwsze miejsce w grupie, a w dwóch pozostałych meczach zdobył aż osiem goli, nie tracąc przy tym żadnego.

Canarinhos, mimo że bez Neymara, są bez wątpienia jedną z najmocniejszych ekip turnieju. Grają też przed własną publicznością, co jest ogromnym atutem i to szczególnie w Ameryce Południowej, gdzie swoje robią różnice wysokości.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ćwierćfinale los połączył ze sobą Brazylię i Paragwaj. Jak pokazują aktualne typy bukmacherskie Copa America, ten drugi ma najmniejsze szanse na wygranie całej imprezy.

Biorąc pod uwagę, jak do tej pory grały oba zespoły, wydaje nam się, iż zwycięstwo Canarinhos jest niemal w stu procentach pewne. Liczymy też na sporo goli.

Wenezuela vs Argentyna

W drugim meczu w ten piątek Argentyna zmierzy się z Wenezuelą. Kto jest faworytem raczej nie trzeba nikomu pisać. Pytanie tylko, czy aby na pewno dla Messiego i jego kolegów z drużyny będzie to łatwe spotkanie?

Wenezuela jest cały czas pewną niewiadomą, bo tak naprawdę w dwóch meczach bezbramkowo zremisowała i dopiero ostatnie zwycięstwo nad Peru dało jej awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Mimo wszystko, pamiętajmy, że to Argentyna jest jednym z najlepszych zespołów w całej stawce. Odpadnięcie w ćwierćfinale byłoby dla niej prawdziwą klęską.

Co ciekawe, obie ekipy spotkały się ze sobą przed Copa America. Wówczas górą była… Wenezuela. Wygrana 3:1 w sparingu to jednak coś zupełnie innego i raczej nie przywiązywalibyśmy do niej większej uwagi.

Z całym szacunkiem dla Wenezueli, ale w meczu przeciwko Argentynie po prostu nie ma prawa zdobyć gola. Jeżeli nie udało jej się to w dwóch spotkaniach w grupie, to teraz tym bardziej!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wenezuela - Argentyna BTS - NIE 1.70 STS
Brazylia - Paragwaj 1/Over 2.5 1.75 STS

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl