To nie będzie typowy piątek, a to dlatego, że zabraknie tym razem meczów w popularnych ligach europejskich. Mamy jednak dla was ciekawe typy dnia z Pucharu Ligi w Portugalii!

Typy Dnia - 28 grudnia (piątek)
Typy Dnia – 28 grudnia (piątek)

Mówi się, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami i na pewno coś w tych słowach jest związanego z prawdą. Czy jednak od razu trzeba zakładać, że w spotkaniach Pucharu Ligi bądź innych tego typu rozgrywkach czekają nas same niespodzianki? Absolutnie nie!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

28 grudnia po godzinie 22 drużyna Desportivo Aves zmierzy się u siebie z Benficą Lizbona. Jeżeli spojrzymy na aktualną tabelę portugalskiej ekstraklasy raczej trudno będzie nam zrozumieć, dlaczego bukmacherzy zdecydowali się wystawić na gości kurs wynoszący ponad 1.50!

Owszem, można wziąć pod uwagę fakt, że jedenastka z Lizbony zaliczy wpadkę. Pytanie tylko, czy szanse na to są spore, bo naszym zdaniem zdecydowanie nie! W końcu Benfica ostatnią porażkę odnotowała blisko dwa miesiące temu, a jej najbliższy rywal to ekipa z końcówki ekstraklasy.

Vitoria Setubal to drużyna, która bardzo słabo spisuje się u siebie. Przed własną publicznością w grudniu nie zdobyła żadnego punktu, a w lidze zajmuje dopiero 11. miejsce. Nie chce nam się wierzyć, by wspomniana ekipa miała zaliczyć w końcu zwycięstwo pod koniec roku. W końcu czeka ją pojedynek z wymagającą Bragą.

Braga to jedna z najlepiej znanych portugalskich drużyn. Obecnie walczy w czołówce o mistrzostwo kraju i bez wątpienia będzie miała apetyt również na zwycięstwo w Pucharze.

W ostatnim meczu Setubal – Braga nie padło dużo goli, ale ostatecznie to piłkarze tej drugiej drużyny cieszyli się ze zwycięstwa. Czy tym razem będzie podobnie? Liczymy na to, że tak, chociaż nie ukrywamy, że wahaliśmy się w tym przypadku na zakład typu „remis = zwrot” czy „podwójna szansa”

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Aves - Benfica 2 1.54 FORTUNA
Setubal - Braga 2 1.80 TOTALBET

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>