Na poniedziałek, to jest 29 kwietnia, przygotowaliśmy typy patriotyczne – tylko z naszego rodzimego podwórka. Ekstraklasa, a może Fortuna 1. Liga? U nas na pewno znajdziesz pewniaki dla siebie!

Typy Dnia - 29 kwietnia (poniedziałek)
Typy Dnia – 29 kwietnia (poniedziałek)

Mecz o nic, ale ktoś wygrać musi!

Garbarnia Kraków w przyszłym sezonie już na pewno nie zagra na zapleczu ekstraklasy. Widać, że w tej drużynie nie ma już zbyt wielkiej chęci gry, a tym samym – łatwo zdobyć z nią komplet mniej lub bardziej potrzebnych punktów.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Tym razem do Małopolski przyjeżdża GKS Katowice. O ile przed własną publicznością GieKSa nie radzi sobie najlepiej, na wyjazdach może pochwalić się naprawdę dobrym bilansem i punktowym, i bramkowym.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Biorąc pod uwagę, że ekipa z Katowic lubi na obcych terenach inkasować trzy punkty, nie wydaje się, by nasz typ na 2 miał tutaj nie wejść.

Pewniak dnia – Ekstraklasa 2019

Drugie poniedziałkowe spotkanie, które dla was wybraliśmy, to mecz Górnik ZabrzeZagłębie Sosnowiec. Goście pomału żegnają się z ligą, chociaż mają jeszcze szanse na to, by się w niej utrzymać. Gospodarze z kolei nie muszą martwić się o ligowy byt i z najlepszej trójki grupy spadkowej to właśnie u nich widać największą chęć gry i zabierania punktów rywalom.

Zagłębie Sosnowiec jest bez wątpienia najsłabszą ekipą tego sezonu i co do tego chyba nikt nie powinien mieć żadnego „ale”. Górnicy pewnie poniedziałkowego meczu u siebie nie odpuszczą i uważamy, że jest spora szansa na to, iż dopiszą do swojego dorobku kolejny komplet „oczek”.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gar.Kraków - GKS Katowice 2 1.75 STS
Górnik Z. - Zagłębie S. 1 1.95 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>