Typy Dnia – 29 lipca (poniedziałek)

W środku tygodnia znów czekają nas europejskie puchary, dlatego też na poniedziałek oferta bukmacherów nie jest zbyt imponująca. Oto, co – według nas – warto postawić i dlaczego!

Typy Dnia - 29 lipca (poniedziałek)
Typy Dnia – 29 lipca (poniedziałek)

Portowcy głodni kolejnego zwycięstwa

Polska ekstraklasa ma to do siebie, że w zasadzie wszystko może się w niej wydarzyć. Ostatnio Jagiellonia niemal zmasakrowała Arkę Gdynia na wyjeździe, natomiast w ten weekend przegrała na własnym stadionie z beniaminkiem, Rakowem Częstochowa, który z Koroną oddał jeden celny strzał na bramkę.

Patrząc na historię, trudno dokładnie przewidzieć, kto wygra spotkanie Pogoni z Arką. Z jednej strony mamy pojedynek ekip o odmiennych nastrojach, ale z drugiej… czy aby na pewno nie pachnie tutaj niespodzianką?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Po raz kolejny damy szansę Ekstraklasie. Liczymy na to, że tym razem nie będzie płatać figli i w meczu w Szczecinie zobaczymy dokładnie to, na co wskazują statystyki. A w tym przypadku zwycięstwo gospodarzy wydaje się być nieuniknione.

Arka zmaże plamę po wysokiej porażce?

Pogoń ostatnio wygrała na wyjeździe z Legią. Owszem, stołeczny klub teraz bije się w europejskich pucharach, dlatego pewnie nie grał na sto procent swoich możliwości. Mimo wszystko, Portowcy pokazali się z dobrej strony i umiejętnie wykorzystywali to, co nie do końca grało u Legionistów.

Arka z kolei po porażce 0:3 z Jagiellonią raczej nie ma zbyt wielu argumentów, które by za nią przemawiały. Nie dość, że przegrała naprawdę wysoko, to jeszcze zaprezentowała się gorzej niż przeciętnie.

Nasz typ na jedyny poniedziałkowy mecz w Ekstraklasie to „1”. Kurs nie najgorszy, ale pamiętajmy, że w polskiej lidze możliwe jest w zasadzie wszystko! 😉

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Pogoń - Arka 1 1.80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Typy Dnia – 29 lipca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie