Na co postawić w ten wtorek? Oto przygotowane przez nas typy dnia, które – mamy nadzieję – znów przyniosą wam wysokie wygrane! Poznajcie propozycje na 3 grudnia już teraz!

Typy Dnia - 3 grudnia (wtorek)
Typy Dnia – 3 grudnia (wtorek)

Burnley – Manchester City

Manchester City w minionym sezonie miał w tym samym momencie na koncie aż 9 punktów więcej, niż obecnie. Nie można powiedzieć, że drużyna Pepa Guardioli jest w kryzysie, ale na pewno ma trudny okres i niekoniecznie w każdym meczu uważa się ją za murowanego faworyta.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bukmacherzy nie wierzą w to, że Burnley będzie w stanie zgarnąć chociażby punkt przeciwko Obywatelom, ale z naszych obserwacji wynika, iż typerzy niekoniecznie podzielają te opinie. Nie będziemy tutaj jednak stawiać na gospodarzy, ale skupimy się na czymś bardziej realnym.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

W meczach City niemalże w ciemno można stawiać na liczbę rzutów rożnych. Ta drużyna sporo atakuje i zapracowuje sobie na kornery. Bardzo rzadko zdarza się, by w starciach z mistrzami Anglii było mniej niż 10 rzutów rożnych i właśnie taki typ dzisiaj wybraliśmy.

Over 9.5 to linia dość bezpieczna w tym przypadku. Burnley na pewno będzie chciało powalczyć, a u siebie potrafi postawić się nawet najlepszym i też kilka rogów dołoży do statystyki. Kurs może nie najwyższy, ale – jak to mówią – lepszy rydz niż nic! 🙂

Legia II – Piast Gliwice

Legia II w 1/8 finału Pucharu Polski to na pewno swego rodzaju sensacja. We wtorek na stadionie w Ząbkach rezerwy wicemistrzów zagrają z Piastem Gliwice, a stawką jest najlepsza ósemka rozgrywek pucharowych. Jaki typ tutaj można zagrać?

Wytypowanie zwycięzcy wydaje się piekielnie trudne. Trzeba mieć na uwadze, że Piast znajduje się w sporym kryzysie formy. Ostatnie dwie porażki po 0-3 w lidze to najlepszy dowód na to, iż mistrzowie Polski nie są obecnie postrachem na polskim podwórku.

W Gliwicach na pewno mają teraz ważniejsze sprawy na głowie, niż awans do 1/4 finału Puchar Polski. Legia II z kolei będzie mocno zmotywowana do sprawienia kolejnej sensacji. Tutaj może zdarzyć się naprawdę sporo, ale naszym zdaniem gospodarze zdobędą przynajmniej jednego gola.

Defensywa Piastunek wyraźnie szwankuje i grać przeciwko niej to na ten moment nic dziwnego! Tym bardziej, że kurs wynoszący prawie 1.90 jest wielce zachęcający!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Burnley - Manch.City Over 9.5 rożnych 1.54 LV BET
Legia II - Piast 1 strzeli? TAK 1.89 BETFAN