Typy dnia – 3 maja (niedziela)

W Polsce mamy święto, ale piłkarski świat żyje swoim tempem. Jak na ostatnie czasy, w niedzielę (3 maja), czeka nas sporo meczów. Zobaczcie nasze typy dnia!

Typy dnia - 3 maja (niedziela)
Typy dnia – 3 maja (niedziela)

Co obstawić 3 maja?

Od jutra otwarte będą wszystkie punkty stacjonarne STS, ale niedzielne mecze musicie jeszcze obstawić w internecie. Na szczęście, u bukmacherów nie brakuje kursów na najważniejsze wydarzenia z niedzielnego terminarza.

Jakie spotkania wybraliśmy na niedzielę, to jest 3 maja? Skupiliśmy się głównie na lidze białoruskiej – to ostatnio prawdziwa ulubienica każdego kibica piłki nożnej.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Belshina – Dyn.Brest

Belshina to najgorsza ekipa ekstraklasy na Białorusi i chyba nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Po sześciu kolejkach ekipa ta zgromadziła zaledwie dwa punkty. W niedzielę prawdopodobnie tego dorobku nie poprawi.

Beniaminek zagra 3 maja z Dynamem Brześć. Faworytem są goście, ale my tutaj nie będziemy w tej kwestii wyrokować. Naszym zdaniem padnie tutaj przynajmniej jednej gol dla każdego zespołu.

Warto zwrócić uwagę na to, że zespół z Brześcia znakomicie radzi sobie z drużynami z górnej części tabeli, natomiast z tymi słabszymi – już niekoniecznie. Dynamo z Belshiną powinno sobie poradzić, ale straty gola raczej nie uniknie.

Tym bardziej, że gospodarze niedzielnego meczu w ostatnich trzech meczach zdobywali przynajmniej jedną bramkę, pokazując, że w ofensywnie niekoniecznie są najgorsi w ekstraklasie.

BATE Borisov – Nem.Grodno

Drugi wybrany przez nas mecz to spotkanie dobrze wszystkim znanego BATE Borysów z klubem Neman Grodno.

Goście wystąpią w niedzielę jako najgorzej spisująca się ekipa w delegacjach. Do tej pory Neman w trzech spotkaniach wyjazdowych nie tylko nie wygrał, ale nawet nie zdobył żadnego gola. BATE Z kolei jeszcze na swoim boisku w tym sezonie nie przegrało.

Wniosek nasuwa się sam: BATE niedzielne starcie ligowe powinno wygrać. I taki scenariusz obstawiamy!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Belshina - Dyn.Brest BTS 1.87 FORTUNA
BATE Borisov - Nem.Grodno 1 1.48 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie