3 stycznia kibice żyją głównie meczem Manchester City – Liverpool, ale nasze typy dnia to nie tylko hit Premier League. Sprawdźcie przygotowane propozycje!

Typy Dnia – 3 stycznia (czwartek)

Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2019?

Tegoroczny Turniej Czterech Skoczni to jeszcze tylko dwa konkursy. Na ten moment trudno powiedzieć, by któryś z Polaków liczył się w walce o zwycięstwo, natomiast śmiało można napisać, że faworytem numer jeden jest R. Kobayashi.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Młody Japończyk zdominował początek sezonu Pucharu Świata. Po jego zwycięstwie w pierwszych zawodach cyklu TCS byłī pewne wątpliwości, czy będzie miał szansę na triumf, ale po tym jak wygrał dwa pierwsze konkursy, raczej trudno wyobrazić sobie inny scenariusz.

Kobayashi na ten moment nie ma sobie równych i nawet w przypadku jakiejś wpadki nie powinien wypaść z fotela lidera Turnieju Czterech Skoczni. Warto skorzystać z kursów, jakie są obecnie proponowane przez bukmacherów, gdyż prawdopodobnie wkrótce sporo spadną.

Typy na mecz City – Liverpool

Długo zastanawialiśmy się, czy proponować wam na czwartek starcie Manchester City – Liverpool. Ostatecznie skusił nas typ na zwycięstwo „The Reds”, jednak z zaznaczeniem, że będzie to zakład „spotkanie bez remisu”.

Liverpool jest wyraźnie w gazie. Jeszcze nie przegrał w tym sezonie żadnego meczu, a z każdym kolejnym spotkaniem wydaje się jeszcze bardziej rozkręcać. Co do City, nie można obecnie pisać w takich superlatywach. „Obywatele” to ostatnio nie ta sama drużyna, co jeszcze kilka tygodni temu.

Owszem, atut własnego boiska może być pomocny, ale nie wydaje nam się, by Manchester obecnie był w takiej formie, by poradził sobie z Liverpoolem. Gracz prowadzeni przez trenera Kloppa wydają się poza zasięgiem, a kurs na nich naprawdę dobrze wygląda.

Pewniaki z ligi portugalskiej

Na koniec liga portugalska i mecz, w którym Aves podejmie na własnym obiekcie FC Porto. Goście to liderzy tabeli ze świetną passą meczów bez straty punktów, natomiast gospodarze to ekipa walcząca o utrzymanie w ekstraklasie.

Nie spodziewamy się tutaj żadnej niespodzianki, jednak liczymy na to, że Aves mocno zmobilizuje się na środowy mecz. Nasza propozycja na to spotkanie to over 2.5.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Wygra TCS - Kobayashi R. TAK 1.70 FORTUNA
Manch.City - Liverpool 2 (bez remisu) 2.45 FORTUNA
Aves - FC Porto Over 2.5 1.66 TOTOLOTEK

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>