30 maja, to jest w najbliższy czwartek, poznamy kolejne grupowe rozstrzygnięcia na MŚ 2019 do lat 20. Oto nasze typy dnia!

Typy Dnia - 30 maja (czwartek)
Typy Dnia – 30 maja (czwartek)

Typy na MŚ U-20 w Polsce

Nowa Zelandia na polskim mundialu szokuje chyba wszystkich bez wyjątku. Do tej pory nie straciła gola, a zdobyła ich aż siedem, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Teraz na drodze zespołu z odległego dla nas kraju stanie Urugwaj, czyli faworyt do triumfu w tym zestawieniu drużyn. Tutaj tak naprawdę wydarzyć się może dosłownie wszystko, ale spodziewamy się, iż goli wiele nie padnie.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda z drużyn wie, przeciwko komu gra i o jaką stawkę toczy się pojedynek. Nikt nie będzie chciał popełnić głupiego błędu ani też za bardzo się odsłonić, dlatego nie powinno tutaj paść wiele bramek.

Typy bukmacherskie na czwartek

Nowa Zelandia i Urugwaj łącznie straciły do tej pory na mistrzostwach tylko jednego gola, a to też bardzo dobrze świadczy o ich formacjach obronnych. Under 2.5 to – według nas – dobra propozycja na to spotkanie.

Drugi wybrany przez nas mecz to pojedynek Norwegii z Hondurasem. Spotykają się ze sobą outsiderzy, ale takie pojedynki też muszą być rozgrywane. Jeżeli ktoś ma tutaj wygrać, to z pewnością zespół ze Skandynawii.

Norwegowie w dotychczasowych spotkaniach prezentowali się lepiej od Hondurasu, który od początku mistrzostw wygląda jak typowy chłopiec do bicia. Za zwycięstwo Wikingów nie płaci się za wiele, ale lepiej tyle, niż nic! 🙂

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Norwegia - Honduras U20 1 1.42 TOTOLOTEK
N. Zelandia - Urugwaj U20 Under 2.5 1.89 STS

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>