Szykujecie kupon na tę sobotę? Sprawdźcie przygotowane przez nas propozycje, które możecie dodać do solidnej „taśmy” albo też postawić w solowym zakładzie!

Typy Dnia - 30 marca (sobota)
Typy Dnia – 30 marca (sobota)

Polski mecz w Serie A

Wielu polskich kibiców czeka w sobotę na starcie Sampdorii z Milanem. Co by nie mówić, zmierzą się ze sobą dwie jedenastki, które w podstawowym składzie mają graczy z naszego kraju.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Zobacz, gdzie obejrzeć mecze w internecie 30 marca 2019!

Patrząc na statystyki, wyraźnie widać, że każda z tych drużyn lubi otwarty futbol – wpada w ich meczach naprawdę sporo goli. Sampdoria jest w tej kwestii niemal liderem Serie A – średnio 3.1 gola na spotkanie! Jeżeli chodzi o ekipę K. Piątka jest to 2.5 bramki na mecz.

kod promocyjny sts
kod promocyjny sts

Wydaje nam się, że Milan ten mecz powinien wygrać, ale zdecydowaliśmy się ostatecznie na sam over 2.5. Kurs bardzo dobry – można spróbować nawet w kuponie SOLO!

Bayern jako pewniak dnia?

Bayern walczy obecnie już tylko o mistrzostwo kraju, bowiem jego przygoda z Ligą Mistrzów zakończyła się na 1/8 finału. Bawarczycy zagrają w sobotę na wyjeździe z Freiburgiem. Naszym zdaniem, nie tylko powinni to spotkanie wygrać, ale i może pokusić się tutaj o naprawdę wysoki wynik.

Skąd takie przypuszczenia? Pamiętajmy, iż Bayern zajmuje obecnie miejsce głównie dzięki lepszemu stosunkowi bramkowemu od BVB. Piłkarze tego klubu mają więc na pewno świadomość, iż gole mogą im pomagać, a przecież mają potencjał strzelecki, chociażby w postaci R. Lewandowskiego!

Czerwone Diabły wygrają?

Manchester United gra, co prawda, w Lidze Mistrzów, ale Premier League z pewnością odpuścić nie może. Jeżeli chce nadal walczyć o najlepszą czwórkę angielskiej ekstraklasy, musi wygrywać takie mecze jak ten z Watfordem.

Własne boisko pomoże w trudnych momentach – tego jesteśmy pewni – ale uważamy, iż takich sytuacji po prostu nie będzie. „Czerwone Diabły” powinny to spotkanie wygrać i to więcej niż jednym golem!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Sampdoria - Milan Over 2.5 2.11 ETOTO
Man Utd - Watford 1/+1.5 1.65 STS
Freiburg - Bayern 2/+2.5 1.60 ETOTO